resim yok
07 Nisan 2012 - 00:00

 

Özgü Namal'ın Star'da yayınlanan "Koyu Kırmızı" dizisinin yayından kaldırılması için gerekirse parasız oynayabileceğiyle ilgili habere Erol Avcı'dan itiraz geldi.
 
Özgü Namal’ın 13. bölümde yayından kaldırılacak olan dizisi “Koyu Kırmızı”nın devam etmesi için para almadan oynamayı teklif etmesi magazin gündeminde yer buldu.
 
Bu çıkışın ardından dizinin yapımcısı Erol Avcı, bir açıklama yaptı.
 
İşte o açıklama:
 
"1 Mayıs'a kadar reyting ölçübü SBT tarafından gerçekleştiriliyor. Koyu Kırmızı bu ölçümleme sisteminde beklenen reytingi almaması nedeniyle yayıncının ve yapımcının ortak kararı ile 13. bölümde sona erecektir.
Bitirme kararı alınmasından sonra başta Ozan Güven ve Özgü Namal olmak üzere tüm oyuncu ekibi izleyiciden gelen sezon dizinin devam etmesi yönünde yoğun baskı nedeniyle 'Şayet bitirilme nedeni ekonomik ise sezon sonuna kadar bölüm ücretlerini almamaya hazır olduklarını' bildirdiler. Hiç bir oyuncumuz dizimiz sürsün endişesiyle gelmediler. Tüm oyuncu arkadaşlarım kariyerlerinde iyi bir yerdedir ve böyle dertleri yoktur. Ben de kendilerine maalesef planlama dizinin sonlanması üzerinde yapılması nedeniyle yayıncının kararını değiştirmesinin mümkün olmadığını ve 13. bölümde bitireceğimizi ilettim."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat