Kurt Seyit ve Şura sürpriz bir finalle veda ediyor!

Kurt Seyit ve Şura'nın finalinde neler olacak?

resim yok
19 Kasım 2014 - 10:09
Yeni Bölüm

Kurt Seyit ve Şura'nın finalinde neler olacak?

Sürpriz bir finalle ekrana veda ediyor...

Kurt Seyit ve Şura dizisinin final bölümünde neler olacak?


Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep AbdullahFahriye Evcen ve Zerrin Tekindor'un paylaştığı 'Kurt Seyit ve Şura' final bölümüyle 20 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek.

 

SEYİT İÇİN İNTİKAM VAKTİ!

Kurt Seyit, Petro'dan  intikam almaya ant içiyor!

 

21. VE FİNAL BÖLÜMÜ KONUSU

Kurt Seyit ve Şura'nın hikayesi İstanbul'da son bulmuş, Seyit'in Şura'yı uğurladığı gemi limandan ayrılmış, ama Seyit'in gönlündeki gemi hala demirli durmaktadır.  

Seyit, Şura'nın hayalinin peşini bırakamaz. Bütün gün anılarının peşinde dolaşır durur. Mürvet ise rüyalarının korkusuyla Seyit'in o gemiye Şura'yla bindiği endişesindedir. Seyit geciktikçe onun da endişeleri giderek artar.

Alya, İngiliz askerleri tarafından yakalanır, Petronun peşindeki askerler, şimdi Alya'ya yardım eden Seyit'in peşine düşerler. Evine baskın yaparlar.. Baskın haberini daha önceden öğrenen Lütfü, Mürvetler'i Pera'ya kaçırır.[reklam]

Petro'nun evi de İngiliz askerleri tarafından işgal edilince Tina çaresiz Celil'in  yardımıyla Şeref oteline sığınır. Mürvet, Şura'nın ablasıyla aynı yerde saklanmak zorunda kalınca, Şura ile Seyit'in hikayesinin bilmediği bölümlerine de ulaşır..

 

GERÇEĞİ ÖĞRENİR...

Seyit peşindeki işgalci askerlerden kurtulup otele geldiğinde, tehlikenin büyüklüğünü öğrenir. Kendi yüzünden ailesini bir kez daha tehlikeye atmak istemeyen Kurt Seyit, tehlikenin üstüne gitmeye karar verdiğinde, Petro'yla ilgili gerçeği öğrenir.  

Petro, artık bir rakip değil, vatanından ayrılma sebebidir. En yakın arkadaşlarının, Mişa'nın, ailesinin kollarında can veren küçük kardeşi Osman'ın katilidir.

 

KURT SEYİT VE ŞURA FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI

 

 

'KURT SEYİT VE ŞURA' SETİNDE VEDA TURLARI!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat