Kurtlar Vadisi Pusu'da ilginç paralel örgüt sahnesi!

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 223. bölümünde paralel örgüt mensuplarına gelen yeni bir talimattan bahsediliyor. Buna göre, kripto şahıslar uykuya çekilecek...

resim yok
25 Nisan 2014 - 12:38
Yeni Bölüm

Kurtlar Vadisi'nde ilginç paralel örgüt sahnesi!

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 223. bölümünde paralel örgüt mensuplarına gelen yeni bir talimattan bahsediliyor.

 

Buna göre, kripto şahıslar uykuya çekilecek...

 

GECEYE DAMGA VURDU

Gündemdeki siyasi olayların arka planlarını izleyenlerine anlatmasıyla bilinen, bu yönüyle reytingleri alt üst eden Kurtlar Vadisi Pusu, 223. bölümüyle de geceye damgasını vurdu.

 

PARALEL ÖRGÜTLE İLGİLİ İLGİNÇ SAHNE

Son haftalarda 17 Aralık darbe girişiminin arka planlarını gözler önüne seren dizinin bu haftaki bölümünde paralel örgütle ilgili ilginç bir sahneye yer verildi.

Paralel örgütle mücadele etmek üzere, örgütü yıllar önce çözmüş, ancak bir şekilde susturulup, akıl hastanesine yatırılmış olan Arif İzci Polat Alemdar tarafından hastaneden çıkarılmış, İzci çalışmalara başlamıştı.

223. bölümde, Abdülhey ve Arif İzci paralel örgüte bağlı ulakların haberleşme sistemini çözdü ve söz konusu kripto şahısların toplantısına baskın yapıldı.

 

KONUŞMALAR DİKKAT ÇEKTİ

Baskın yapıldığı sırada kripto şahısların kendi aralarındaki konuşma dikkat çekti.[reklam]

Konuşmalarda, paralel örgütün çok zor durumda olduğu, herşeyin yeniden kurulması gerektiği, deşifre olmayacakları yeni yolların bulunmasının lüzumu, yukarıdan yeni bir emir geldiği, devletin kritik noktalarındaki örgüt mensuplarının kabuğuna çekilmesinin istendiği, bir nevi uyku modu emredildiği gibi konulardan bahsediliyordu.

Tam bu konuşmalar esnasında Abdülhey ve Arif İzci toplantıyı bastı. Abdülhey'in, odada bulunan örgüt mensuplarına söylediği sözler ise zihinlerde yer edecek cinstendi.

 

ABDÜLHEY'İN O SÖZLERİ

Evet, uyuyacaksınız. Ama bir daha uyanmayacaksınız. Bundan sonra devletin içerisinde cirit atmak yok. Tünel kazıp o tünelden başkalarının geçmesine izin vermek yok. Yaptıklarınızın hesabını bir bir ödeyeceksiniz.

 

İŞTE O SAHNE: (Tıkla-izle)

 

'KURTLAR VADİSİ PUSU' DÜN AKŞAM NE KADAR İZLENDİ?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat