Kuzey Güney'de Kuzey İngilizce konuşursa! [Video]

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde rol aldığı Kuzey Güney dizisinde ekrana kilitleyen sahne..

resim yok
13 Haziran 2013 - 13:26
Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde rol aldığı Kuzey Güney dizisinde ekrana kilitleyen sahne..

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi Kuzey Güney'in final tarihi belli oldu.

Cemre ve Kuzey de 26 Haziran Çarşamba gününe nikah tarihi aldı.

Böylece seyirciye dizinin düğün günü biteceğinin sinyali verilmiş oldu.

KUZEY'DEN İNGİLİZCE PERFORMANSI

Dizinin dün gece yayınlanan bölümüne ise Cemre ve Kuzey'in evlilik sonrası yaşayacakları hayata ilişkin hayalleri damgasını vurdu.

 

Sahil kasabasında...


Polis karakolunda kontrol odasında Kuzey ve Cemre'nin kurduğu hayalde sahil kasabasında mutlu bir hayat yaşıyor.

 

İngilizce konuştu

İşlerini uluslarası boyuta taşıyan Kuzey, muhteşem ingilizcesisyle de izleyenleri şaşırttı.

 

Dün gecenin kısa özeti:

 

Güney’e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınır. Kuzey’in, Sümer Tezkan’la olan eski husumeti, aleyhine olan en önemli durum olarak bir kez daha karşısına çıkar. Cemre’nin en büyük korkusu Kuzey’in kendini ifade edememesidir.

[reklam]

Tam da nikah tarihi yaklaşırken, Kuzey’in başına gelen bu olay, Güney için bulunmaz bir fırsattır. Cemre’nin canını yakmak için onun korkularını besler. Kendisine oynanan oyunu çözmek yerine zamanını yine Cemre ve Kuzey’in arasını açmak için kullanır. Boşa harcanan her dakika gerçek katilin işine yaramaktadır.

 

Cinayet mahallinde bulunan delil bir anda soruşturmanın seyrini değiştirir. İbre Güney’den yana döndüğünde, Kuzey yine kardeşinin arkasında durur. Güney’in ifadesi dikkatleri Sinanerler’in köşküne çeker. Ebru Sinaner korkunç gerçekle yüzleştiğinde Barış çoktan ortadan kaybolmuştur. Bu arada kendisinden haber alınamayan tek kişi Barış değildir.

 

Cinayet yerinde bulunan delil hakkında bilgi verecek en önemli tanık Simay da kimsenin tahmin edemeyeceği bir yerde ölüm kalım savaşı vermektedir. Güney için işler giderek zorlaşırken, Kuzey onu kurtarmak için gözünü kırpmadan elini yine ateşe uzatır.

 

İşte Kuzey'in İngilizce konuştuğu anlar:

 

 

KIVANÇ TATLITUĞ'DAN DUDAK UÇUKLATAN ZAM!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat