Lingo Türkiye’de büyük ödül kazandılar

TRT 1’de hafta içi her gün saat 17.45’te yayınlanan, Türkiye’nin en çok para kazandıran kelime yarışması Lingo Türkiye’de, Gökhan ve Aygül çifti 100 bin lira ödüllü ‘Süper Lingo’ sorusunu doğru cevaplayarak toplamda 119 bin 920 TL kazandı.

Berfin Sengil
07 Şubat 2024 - 10:26
Yeni Bölüm

Harflerin kelimelere, kelimelerin büyük ödüle dönüştüğü program Lingo Türkiye, hafta içi her gün TRT 1’de ekrana gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin en çok para kazandıran kelime yarışması ‘Lingo Türkiye’nin 5 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Gökhan ve Aygül çifti büyük ödülü kazandı. 100 bin lira ödüllü Süper Lingo sorusunu doğru yanıtlayan yarışmacılar toplamda 119 bin 920 TL kazanarak yarışmadan sevinçle ayrıldı.

Sunuculuğunu Kemal Uçar’ın üstlendiği, hızlı düşünenin kazandığı ‘Lingo Türkiye’ hem yarışmacılara hem de izleyicilere keyifli ve geliştirici bir program sunmaya devam ediyor.

Yapımcılığını Adil Şentekin’in üstlendiği ‘Lingo Türkiye’ hafta içi her gün saat 17.45’te TRT 1’de.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin