Madam Secretary 6. sezon ne zaman başlayacak?

CBS'in politik gerilimi Madam Secretary'nin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Madam Secretary 6. sezon detayları...

Volkan Küçükel
28 Haziran 2019 - 22:55
Kültür Sanat

Geçtiğimiz ay içinde 6. sezon onayını alan ve bu sezonunun aynı zamanda final sezonu olacağı duyurulan CBS'in "Madam Secretary" dizisinin veda sezonunun başlangıç tarihi de belli oldu.

KISA FİNAL SEZONU EKİM'DE BAŞLIYOR!

Dışişleri Bakanı olarak göreve başlayan Elizabeth'in bir yandan bu görevi kabul ederek doğru karar verip veremediğini sorgularken diğer yandan pek çok karışık politik meseleyle ilgilenmek zorunda kalmasını konu edinen Madam Secretary'nin final sezonu 06 Ekim 2019 Pazar günü başlayacak.

19-06/30/madam-secretary-izle.jpg

Final sezonu 10 bölümden oluşacak. Dizinin 1. ve 4. sezonları 22, 2 ve 3. sezonları 23, 5. sezonu ise 20 bölümden oluşmakta.

Politika ve entrikanın iç içe olduğu beşinci sezonda ünlü oyuncu Téa Leoni'nin canlandırdığı, başına buyruk Dışişleri Bakanı Elizabeth Faulkner McCord'un profesyonel ve kişisel hayatı arasındaki dengeyi korumaya çalışmasını izledik.

MADAM SECRETARY REYTİNGLERİ

Madam Secretary'nin son sezonu izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.56 reyting ve 5.41 milyon izleyici ortalamasını elde ederken bir önceki sezonuna göre sırasıyla %9 ve %12'lik düşüş gösterdi.

Téa Leoni, Tim Daly, Sara Ramirez, Zeljko Ivanek, Keith Carradine, Sebastian Arcelus, Patina Miller, Geoffrey Arend, Erich Bergen, Kathrine Herzer, Wallis Currie-Wood ve Evan Roe dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat