Maviye Sürgün dizisinin Ozan Adar'ı kimdir? Serkan Altunorak'tan karakteri hakkında samimi açıklamalar!

Başrollerini ünlü oyuncu Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı ve ilk önce Latin Amerika'da yayına çıkacak olan Maviye Sürgün dizisinde Ozan Adar'ı canlandıran Serkan Altunorak diziyle ilgili özel açıklamalarda bulundu. Peki Maviye Sürgün dizisinin konusu ne? Maviye Sürgün dizisinin oyuncuları kim? Maviye Sürgün dizisi kaç bölüm? Maviye Sürgün dizisi ne zaman, nerede yayınlanacak? Maviye Sürgün Ozan Adar kimdir? Serkan Altunorak kimdir?

Volkan Usta
07 Haziran 2023 - 13:45
Kültür Sanat

Show TV’de izleyici ile buluşmak için gün sayan O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Maviye Sürgün dizisinin başrol oyuncularından Serkan Altunorak yeni projesi ve rolü hakkında konuştu.

23-06/07/maviye-surgun-serkan-altunorak-1.jpg

Senaryoyu ilk okuduğunda kendisini, canlandıracağı karakterin etkilediğini anlatan oyuncu Maviye Sürgün için şunları söyledi; “Öncelikle oynadığım Ozan Adar ve hikayesi beni ilk etkileyen neden oldu. Ardından oyuncu kadrosu, yönetmeni, yapım şirketi ve senaryonun sürükleyiciliği karar vermemdeki önemli faktörlerdi. Projenin yurt dışı platformlarda bir çok farklı ülkede yayına girecek olması en heyecan verici kısmıydı.”

23-06/07/maviye-surgun-serkan-altunorak-3.JPG

Çekimleri Marmaris Selimiye'de gerçekleşen dizinin hazırlık sürecinde yaşananları ise Altunorak şöyle özetledi; “Çekimlerin tamamı Marmaris’in Selimiye bölgesinde gerçekleşti. Hazırlık ve prova kısımlarını İstanbul’da tamamladıktan sonra çekim için Selimiye’ye geçtik. Önümüzde programlanmış ve telaşı olmayan bir tablo vardı dolayısıyla sahnelerin üzerinde detaylı çalışabileceğimiz bir fırsat vardı. Bu fırsatı ekip olarak iyi değerlendirdiğimizi düşünüyorum ayrıca Selimiye gibi eşsiz coğrafyası olan bir bölgede toplamda yedi ay geçirmek her açıdan harikaydı. Set ortamından kısaca bahsedecek olursam, Selimiye’de kışın bizden başka neredeyse kimse yoktu, koca koy sadece bizim için özel olarak kapanmış bir plato gibiydi. Eğlenceli tarafları olduğu kadar, hava şartlarıyla boğuştuğumuz, çok fazla zorlandığımız zamanlar da olmadı değil ama genel anlamıyla benim hayatımda baştan sona en güzel anılarda yerini aldığını söyleyebilirim.”

23-06/07/maviye-surgun-serkan-altunorak-4.JPG

Dizinin yakın tarihte Latin Amerika'da birçok ülkede yayınlanacak olması ile ilgili heyecanlı olan oyuncu; “Umarım yayınlanacak olan her ülkede karşılığını bulan, izleyenleri heyecanlandıracak ve devamını getirebileceğimiz bir projeye imza atmışızdır.” şeklinde konuştu.

23-06/02/maviye-surgun-4.jpg

Yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun'un yer aldığı Maviye Sürgün (Blue Cage) dizisinin başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncuların eşlik ediyor.

Intermedya ve NBCU’ya ait Amerikan televizyon kanalı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk meyvesi olan Maviye Sürgün Pazartesi saat 20.00’de Show TV'de başlıyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat