Medcezir'de Mira'dan sürpriz!

Serenay Sarıkaya, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümde söyleyeceği şarkıyla izleyenleri büyüleyecek.

resim yok
26 Eylül 2013 - 13:05
Magazin

Serenay Sarıkaya, bu hafta yayınlanacak olan MedCezir'in yeni bölümünde söyleyeceği şarkıyla izleyenleri büyüleyecek.

Star TV'nin yeni dizisi MedCezir'in üçüncü bölümünde ekrana gelecek panayır şenliklerinde Mira, sahneye çıkacak.

 

SENDE YAZ YAZ YAZ

Renkli görüntülerin ekrana yansıyacağı bu partide Mira, 90'ların başında Ajda Pekkan'ın yorumladığı 'Sen de Yaz Yaz Yaz' adlı şarkıyı seslendirerek izleyenleri mest edecek.

 

PİYANO DERSİ ALDI

Yetenekli oyuncu Sarıkaya'nın bu bölümde güzel sesinin yanı sıra piyano çalmasına da tanık olacağız.

 

ÖZEL DERS ALDI

Bu sahneler için özel ders alan Sarıkaya, dizide klasik bir parça çalacak.

 

BU HAFTA NELER OLACAK?

Orkun sebep olduğu yangının suçunu Yaman’ın üstüne yıkar ve herkese kendini kahraman ilan eder. Bu durumu Mira’ya karşı da kullanır. Böylelikle Yaman’la Mira arasına istediği duvarı örmeye başlamıştır.
 
Asım Şekip Kaya, yangının sorumlusu olduğunu düşündüğü Yaman’dan şikayetçi olur ve Yaman tutuklanır. Herkesin aksine Selim ve Mert gerçeğin farklı olduğundan emindir. Ancak Yaman, hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalmasına rağmen kimseyi ele vermez.

Yaman’ın sessiz kalmasıyla, Ender evinin kapılarını Yaman’a tamamen kapatır. Bu karar, Selim ve Ender arasındaki mutlu evliliğin aslında göründüğü kadar sağlam olmadığını kanıtlar.
 
Öte yandan Nevin, Hasan’ın şikayetini geri çekmesiyle özgürlüğüne kavuşur. Ancak kendisini dışarı çıkartan sebebin, hayatındaki en büyük sır olduğunu bilmemektedir.[reklam]

Sude’nin aylardır titizlikle hazırlandığı panayır gecesi büyük olaylara gebedir.  Sude, Selim ve Ender’in arasını bozmak için eline geçen fırsatı ustalıkla değerlendirir.

Sude’nin son kurbanı ise Yaman’la annesi olur. Ancak bu son hamlesiyle, Mira ile Yaman arasında gizli bir bağ kurduğunun farkında değildir..

Yayın Günü: 27 Eylül Cuma
Yayın Saati: 20.00

 

 

MEDCEZİR'İN SUDE'Sİ ŞEBNEM DÖNMEZ'DEN DİZİYLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat