Medcezir'de Mira'dan Yaman'a büyük sürpriz!

Yeni bölümde neler yaşanacak? MedCezir'de Mira'dan Yaman'a büyük sürpriz!

resim yok
12 Aralık 2014 - 08:56
Yeni Bölüm

Star TV'nin çok izlenen dizisi MedCezir'de Mira'dan Yaman'a büyük sürpriz!

Yaman'ın şoke olduğu anlar...


MedCezir dizisinde bu hafta yeni bölümde neler olacak? İşte MedCezir'in 12 Aralık Cuma günü yayınlanacak 52. bölüm konusu ve fragmanı...

 

MİRA'DAN YAMAN'A BÜYÜK SÜRPRİZ!

Mira, Yaman'a sürpriz yapıyor! Yaman ve Mira aylar boyu yaşanan tüm zorluklara rağmen tekrar birlikte olmanın mutluluğunu yaşarken, korkusuzca gelecekten bahseden Yaman artık Mira'nın elini ne olursa olsun bir daha bırakmamaya kararlıdır.

Nadir Baktıroğlu'nun hapse girmesi herkesin rahat bir nefes almasını sağlar. Selim onu hayat boyu içeride tutacak delilleri bir bir toplarken Cengiz’in de peşinde olduğunu hissettirir.[reklam]

Cengiz ise Nadir'le özgürlüğünün pazarlığını yapmaktadır. Nadir hakkındaki soruşturmanın derinleştirilmesi Sude'nin nefesini keser. Nadir'in elinde bulunan görüntüler Sude'nin Altınkoy'daki bütün hayatını mahvetmeye yeterlidir. Bu ümitsizlikle Sude Kenan'ın tanıdık hayatına sığınır.

 

KISKANDIRAN TELEFON

Kenan ona kimsenin zarar vermemesi için elinden geleni yapmaya hazırdır. Yaman'a geçmişinden gelen bir telefon Mira'nın onu kıskanmasına yol açar.

Gelecekten korkmadan konuşan Yaman geçmişi konusunda da Mira'ya sonsuz güven verir.

 

 

'MEDCEZİR'İN 'HALE'Sİ OYUNCULUK HAYALLERİNİ ANLATTI!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat