Medcezir'de Yaman'a kötü sürpriz!

Medcezir'in yeni bölüm tanıtımı yayınlandı!

resim yok
02 Nisan 2014 - 13:08
Yeni Bölüm

MedCezir'in yeni bölüm tanıtımı yayınlandı!

Star TV'nin sevilen dizisi MedCezir'in yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.

Yeni bölüm sürprizlerle geliyor!


İşte detaylar ve görüntüler:

 

SÜRPRİZ GELİŞMELER!

Ada'nın varlığı Yaman'la Mira'nın ilişkilerinde görmezden geldikleri en büyük sorunu gün yüzüne çıkarır. Mira'nın öfkesine karşı Yaman'ın tek savunması aşkı olur.

Mira birlikte geçirdikleri aylardan sonra, Yaman'ın kabuğunun altında sakladığı romantik adamla tanışır.

Kenan'ın yerini sağlama almak için oynadığı oyun, Selim'in hamleleriyle kimsenin tahmin edemeyeceği boyutlara ulaşır. Kenan'ın ardında bıraktığı kıvılcım bir anda alev alır.

 Asım Şekip Kaya'yla ilişkisini ince hesaplar üstüne kuran Sude, kulağına çalınan fısıltılardan sonra zaferine daha yaklaşır.

Öte yandan Sedef ve Faruk'un birbirlerinden habersiz attıkları adımlar, karşılarında hiç görmek istemeyecekleri bir düşman yaratacaktır.[reklam]

Yaman'ın Tan'ın yattığı hastaneye gidişinin sürpriz bir şekilde ortaya çıkışı, Yaman'la Selim'e tehdit mesajlarını gönderen kişiye yaklaştırır.

Leyla'nın ailesiyle birlikte Tozludere'ye gelişinden sonra Yaman geçmişte yaptığı hataları tekrarlamamak için temkinli davranır.

 

OYUNUN SONUNDA...

Mira, Yaman'ı kıskanmadığı ispatlamaya çalışırken, annesinin tarzına yakışacak bir oyun oynar.

Bu oyunun sonunda Yaman, asla dile getiremeyeceği bir sırrı omuzlayacaktır.

 

 

'MEDCEZİR'İN EYLÜL'Ü HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN AŞK İTİRAFI BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat