Meltem Cumbul için moral gecesi!

Arkadaşları; eşiyle sancılı bir boşanma süreci yaşayan Meltem Cumbul'u teselli için moral gecesi düzenledi.

resim yok
14 Ağustos 2013 - 09:47
Magazin

Arkadaşları; eşiyle sancılı bir boşanma süreci yaşayan Meltem Cumbul'u teselli için moral gecesi düzenledi.

Efkarlanan Cumbul, bağdaş kurup türkü söyledi!

Galata'da buluşma

Dostun iyisi karagünde belli olurmuş! Eşi Alican Özbaş'la boşanma davası süren Meltem Cumbul'a, zor günlerinde arkadaşları destek oluyor.

Dostları, önceki gece ünlü oyuncunun kafasını dağıtmak için Galata'daki bir mekanda buluşma ayarladı.

 

Felekten bir gece

Ekip, hep birlikte felekten bir gece geçirdi.

Bağlamanın hüznü

Şarkılar, türkülerle coşan Cumbul, ilerleyen saatlerde bağlamanın hüzünlü ezgilerine kendini kaptırdı.

 

Türkü okudu

Mekandaki diğer müşterilere aldırmadan yere oturdu ve 'Etek Sarı' isimli türküyü okudu.

Cumbul'un kariyeri

1969 yılında İzmir'de doğan Meltem Cumbul, 1988 yılında İzmir Türk Koleji'nden, 1991'de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Drama Ana Sanat Dalı'ndan mezun oldu. Ardından Londra'daki Şekspir Tiyatro Kumpanyası'nda oyuncu olarak çalıştı. Daha sonra kariyerine televizyonda devam ederek Aşağı Yukarı (ATV) ve Nereden başlasak? (Kanal D) programlarının sunuculuğunu yaptı. Bu arada Bay E ve Böcek gibi filmlerde yardımcı rollerde oynadı. 1996'da Sahte Dünyalar televizyon dizisinde başrol oynadı.

1997'de televizyonda kendi ismini taşıyan The Meltem Cumbul Show programını başlattı. Bu arada Karışık Pizza, Geboren in Absurdistan ve Anlat Şehrazat Anlat (müzikal) gibi filmlerde başroller aldı.Türk televizyonunda izleyici rekorları kıran Yılan Hikayesi dizisinde başrol oynadı.
[reklam]
Daha sonra Biz Size Aşık Olduk, Beşik Kertmesi ve Gurbet Kadını gibi televizyon dizilerinde rol aldı. Abdülhamit Düşerken filmindeki rolüyle Antalya Film Festivali'nde Altın Portakal ödülünü aldı. Mucizeler Komedisi müzikalinde, Şener Şen'le birlikte rol aldı.

1998 Eurovision Şarkı Yarışması'nda 2. olan Imaani'nin seslendirdiği Where Are You adlı parçayı Seninleyim ismiyle söyleyip klip çekti. 2004 Eurovision Şarkı Yarışması'nda ise yaptığı sunuculukla beğeni topladı. 2008 yılında Aşk Yakar dizisinde rol aldıktan sonra, 2011 yılında Nuri adlı dizide Leyla karakterini canlandırmaya başladı.

2011 senesi 69. Altın Küre Ödülleri töreninde en iyi yabancı film kategorisinde Meltem Cumbul 30 saniyelik kısa konuşmasında, Yurtta Barış, Dünyada Barış diyerek barış mesajı verdi.

Dedikodu

Eşinden yeni boşanan başarılı oyuncu Meltem Cumbul'un Muhteşem Yüzyıl'ın yapım şirketiyle görüştüğü yansıyan bilgiler arasında...

 

 

ROL KAPABİLMEK İÇİN FİYAT KIRAN KIRANA! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat