Merve Boluğur terk mi edildi?

Merve Boluğur'un işadamı Burak Mursaloğlu tarafından terk edildiği ortaya çıktı.

resim yok
23 Temmuz 2013 - 15:32
Magazin

Merve Boluğur'un işadamı Burak Mursaloğlu tarafından terk edildiği ortaya çıktı!

 

İlişkisi bitti


Kuzey Güney’ dizisinde ‘Zeynep’ karakterini canlandıran Merve Boluğur’un aşk yaşadığı Burak Mursaloğlu’yla ilişkisinin iki ay önce bittiği öğrenildi.

 

Ümitli!


Ayrıldıklarını saklayan Boluğur’un, ilişkilerine nokta koyan Mursaloğlu’yla barışmak için ümitli olduğu söylendi.

 

Arkadaşları da uğraşıyormuş!

Oyuncunun ayrılık iddialarını kabul etmeyip, araya yakın arkadaşlarını sokarak ilişkilerini kurtarmak için büyük çaba harcadığı konuşuluyor.

Evlilik planları yaptığı sırada terk edilen Boluğur, sevgilisine barışmak için attığı tüm mesajlara red cevabı alıyor.

 

Dalkılıç olayının perde arkası

Her yaz Mursaloğlu’nun memleketi Hatay’da tatil yapan Boluğur, geçen günlerde Bodrum’da Murat Dalkılıç’la objektiflere takılmıştı.

Murat Dalkılıç’la yakınlaşan oyuncunun, eski sevgiliye nispet yaptığı iddia edildi.

Mursaloğlu’nun ise çıkan haberler ve fotoğraflar sonrasında yakın çevresine:

“Bu ilişki artık çok uzadı, sıkıldım. Kafamda tamamen bitirdim. Bundan sonra önüme bakacağım. Yeni planlar yapıyorum” dediği öğrenildi.
[reklam]
Boluğur'un kariyeri

Merve Boluğur daha önce birkaç filmde rol almış, reklam filmlerinde görüşmüştür. 2006-2007 yıllarında yayınlanan televizyon dizisi Acemi Cadı'da Ayşegül adlı bir cadıyı canlandırarak başrol oynamış ve bu sayede tanınmıştır. Daha sonra da TRT´de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül adında bir karakteri canlandırmıştır.

2009 yılında Star TV'de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar adlı karakteri canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir. Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır.

Son olarak ise Kanal D'nin geçtiğimiz haftalarda final yapan dizisi Kuzey Güney'de Zeynep karakterini canlandırmıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nde eğitim almıştır. 2012 Mayıs ayı itibariyle Rexona markasının reklam yüzü olmuştur.

 

 

MERVE BOLUĞUR'U KIZDIRAN ŞAKA! DETAYLAR VE VİDEO BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat