Meryem Uzerli gidince benzeri olarak bakın kimi buldular?

Vahide Gördüm'den sonra Merve Altınkaya sakız reklamı için Hürrem'e benzetildi.

resim yok
24 Haziran 2013 - 12:08
Magazin

Vahide Gördüm'den sonra Merve Altınkaya sakız reklamı için Hürrem'e benzetildi.

 

Hürrem gitti ama yankıları sürüyor. Etkileri ise her alanda kendini göstermeye devam ediyor.

 

İşte ayrıntılar:

 

Rolü üstlendi


Meryem Uzerli Türkiye'yi terk etmeden önce kendisine gelen sakız reklamını kabul etmemesi üzerine rolü Merve Altınkaya üstlendi.

REKLAM ÇEKİMİ 4 GÜN SÜRDÜ

Yaklaşık 1 ay süren cast çalışması sonucu reklam ajansı Meryem Uzerli'ye benzeyen bayan oyuncu arayışına girdi.

 

Son olarak Yeşilçay ile...

En son Sultan dizisinde Nurgül Yeşilçay ile kamera karşısına geçen Altınkaya, Meryem Uzerli'nin oynadığı Hürrem Sultan'a benzetildi.

 

4 gün

Reklam çekimi yaklaşık olarak 4 gün sürdü.

 

Ergenç'e de benzetildi


Reklam filminde Muhteşem Yüzyıl'ın dekoruna benzer bir dekor kuruldu ve reklamdaki Sultan Süleyman da Halit Ergenç'e benzetildi.

 

Reklamda hünkar, sakızı çiğniyor ve muhteşem diyor sonra da "hünkar beğendi" diyerek espiri yapıyor.

Altınkaya'nın kariyeri

21 Ekim 1985 İstanbul doğumlu tiyatro ve dizi oyuncusu. Eğitimi: Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Eğitimi.
[reklam]
Özellikle Baba Ocağı dizisinde canlandırdığı Didem karakteri ile dikkatleri çeken genç oyuncu, son olarak Kanal D’de yayın hayatına başlayan Sultan dizisinde Pınar karakterine hayat verdi.

 

Yönetmenliğini Azime Kanal ve Şengül Halat'ın üstlendiği, senaryosunu ise Yıldız Bayazıt ve Seray Şahiner'in kaleme aldığı dizi, Sultan'ın Şeyhmus ile yaşadığı aşkı ve kendi başına ayakta kalma çabasını konu alıyordu. Nurgül Yeşilçay dizide Sultan; Şahin Irmak ise Şeymus rolüyle başrolde yer almaktaydı. Dizinin çekimleri ise Diyarbakır'da gerçekleştirildi.
 

Bu arada Muhteşem Yüzyıl dizisi, bilindiği üzere yeni Hürrem'ine kavuştu. Muhteşem Yüzyıl'ın sezon finalinde ortaya çıkan 'Hürrem'i ünlü oyuncu Vahide Gördüm canlandırdı.

Yeni Hürrem'i gören izleyiciler şoka girdi. Vahide Gördüm'ü bu role hiç yakıştırmayan sosyal medya kullanıcıları Twitter'dan isyan etti.

 

 

ESKİ HÜRREM'İN DÖNÜŞÜ SES GETİRECEK! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat