Meryem'siz Muhteşem Yüzyıl'a büyük şok!

Meryem'siz Muhteşem Yüzyıl yere çakıldı.

resim yok
07 Haziran 2013 - 11:08
Magazin

Meryem'siz Muhteşem Yüzyıl yere çakıldı!

 

Sezonun en kötü...


Muhteşem Yüzyıl dizisi, Meryem Uzerli'nin olmadığı ilk bölümde sezonun en kötü reytingini aldı!

Muhteşem Yüzyıl önceki akşam ‘tükenmişlik sendromu’ nedeniyle Almanya’ya giden Meryem Uzerli’nin canlandırdığı Hürrem Sultan’ın yer almadığı bölümde reytinglerde yere çakıldı!

 

Ortalamanın çok altında kaldı

Ortalaması 10 olan dizi Tüm Kişiler’de 7.71’le sezonun en kötü reytingini aldı.

SENARYODA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Alma Meryem’in ahını!

Meryem Uzerli’nin ağır çalışma koşullarından dolayı ‘tükenmişlik sendromu’ teşhisiyle Berlin’e gitmesiyle gündemde olan Muhteşem Yüzyıl, önceki akşam ilk kez Hürrem Sultan’sız olarak ekrana geldi.

Çekimleri Uzerli olmadan devam eden dizide Hürrem Sultan, senaryoda yapılan zorunlu değişiklikle tehlikeli bir yolculuğa çıkarıldı.

 

Yolculukta ise başına ne geldiği bilinmiyor. Böylelikle karakter yeni sezona kadar diziden çıkarılmış oldu.


Dizinin Hürrem’siz ilk bölümünün reytingleri çok kötü geldi.
[reklam]
MERHAMET DİZİSİ İKİNCİ OLDU

Reyting ortalaması 10 olan dizinin, Hürrem Sultan’sız bölümü günün en çok izlenen yapımı olmasına rağmen, Tüm Kişiler’de 7.71, AB Grubu’nda ise 6.95 izlenme oranıyla bu sezonki en düşük reyting oranına imza attı.

Muhteşem Yüzyıl’ın büyük çöküş yaşadığı Çarşamba akşamının kazananı ise Hande Altaylı’nın Kahperengi romanından uyarlanan Merhamet oldu.

Dizi, Muhteşem Yüzyıl’ın ardından en çok izlenen ikinci yapım oldu. İki dizi arasındaki izlenem oranları farkı ise geçtiğimiz haftalara göre oldukça yakındı.

 

 

LÜTFİ PAŞA'NIN GERÇEK HİKAYESİNİ BİR DE ONDAN DİNLEYİN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat