Mihrimah Sultan, Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezonu için çok iddialı!

"Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Mihrimah Sultan'ı Pelin Karahan Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

resim yok
07 Ağustos 2013 - 10:28
Magazin

Star TV'nin ilgiyle takip edilen "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin Mihrimah Sultan'ı Pelin Bekiroğlu Karahan Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi.

 

Yeni sezon öncesi...


Güzel oyuncu, yeni sezon için:

"Bomba gibi bir sezonla geri dönüyoruz, henüz ne kadar dizide kalacağımı ya da dizinin senaryosunda neler olacağını bilmiyorum.

Gelişmeler size olduğu gibi bana da sürpriz oluyor" diye konuştu.

 

Mekan değiştirdi

Güzel oyuncu Pelin Bekiroğlu (Karahan), arkadaşlarının görüntülenmekten rahatsız olduğunu fark edince çareyi bir başka mekana girmekte bulunurken, mini şortu ise dikkat çekti.

Kariyeri

Pelin Karahan,iİlkokulu Arı Koleji’nde okudu. Ortaokulun ,bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu'nda ve Ödemiş İlköğretim Okulu'nda tamamladı.

Ankara Polis Koleji'nden ayrıldıktan sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi’nden başarıyla mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme'den mezun oldu.

Karahan, okul yıllarında çeşitli faaliyetlere büyük katılım gösterdi. İstanbul’a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans’a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti.
[reklam]
Daha sonra Kavak Yelleri dizisinin seçmelerine katıldı ve Aslı rolüne seçildi. Bu reklamların devamı da geldi. Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti,Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı.

Karahan, Kavak Yelleri'nin ardından şu anda yüksek prestije sahip "Muhteşem Yüzyıl" adlı dizide "Mihrimah Sultan" karakterini canlandırmaktadır. Güzel oyuncu, 2011 yılının Ekim ayında pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile evlenmişti.

 

Dizi ne zaman bitecek?

 

Son günlerde çıkan haberlere göre ‘Muhteşem Yüzyıl’ın final tarihi belli oldu.

 

3 yıldır devam eden dizinin önümüzdeki  Mart ayı içinde ekranlara veda edeceği belirtiliyor.

 

 

PELİN KARAHAN TATİLDE BİKİNİYLE YAKALANDI! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin