Mr. Mercedes 2. sezon onayını aldı!

Stephen King'in eserinden uyarlanan AT&T Audience Network dizisi Mr. Mercedes 2. sezon onayını aldı.

Korku ustası Stephen King'in aynı isimdeki eserinden ekranlara dizi olarak uyarlanan "Mr. Mercedes"in ilk sezonunun finaline sadece bir gün kalmışken yayıncı kanaldan dizi takipçilerine güzel bir haber geldi.

MR. MERCEDES DİZİSİ 2. SEZON ONAYINI ALDI! DETAYLAR!

AT&T Audience Network, 11 Ekim'de ilk sezon finalini gerçekleştirecek olan dizisine resmi 2. sezon onayını verdi.

Dizinin 2. sezonu ilk sezonda olduğu gibi 10 bölümden oluşacak ve Stephen King'in Mr. Mercedes, Finders Keepers ve End of Watch'ı içeren çok satan Bill Hodges Üçlemesi'ne dayanacak. 

Yeni sezon senaryosunu yine David E. Kelley (Big Little Lies) kaleme alırken, Jack Bender yönetmen koltuğunda oturmaya devam edecek.

17-10/10/mr-mercedes-foto.jpg

"MR. MERCEDES" KONUSU

Harry Treadaway ve Brendan Gleeson ikilisinin rol aldığı, Sonar Entertainment yapımcılığında hazırlanan Mr. Mercedes'in kısaca konusunu hatırlamak gerekirse;

Brady Hartsfield (Treadaway) isimli kaçık bir katil, işlediği cinayetlerin ardından e-mailler ve gizli notlar bırakarak, emekli dedektif Bill Hodges'ı (Gleeson) gizlice oyunun içine çekmeye çalışır. Dedektifin bundan sonra hayattaki tek gayesi katili yakalamak olacaktır.

İLGİLİ İÇERİK

Kelly Lynch, Jharrel Jerome, Scott Lawrence, Robert Stanton, Breeda Wool, Justine Lupe, Ann Cusack, Mary Louise-Parker ve Holland Taylor dizinin ilk sezonunda rol alan diğer isimler.

Jack Bender yeni sezon onayıyla ilgili yaptığı açıklamada Stephen King'e övgü dolu sözler sarf ederken "Brendan Gleeson ve Harry Treadaway liderliğinde harika oyuncu kadrosuyla bu kusursuz ve karmaşık renklerdeki karakterleri hayata geçirme konusunda çok şanslıydık. Bu hikayeyi anlatmaya devam edecek olmak beni çok heyecanlandırıyor" ifadelerini kullandı.

17-10/10/mr-mercedes-stephen-king.jpg

David E. Kelley ise duygularını şöyle ifade etti: "Coşkulu ve heyecanlıyım. Stephen King, Dennis Lehane, Jack Bender, Brendan Gleeson... Bu gerçekten de özel bir takım."

King, Kelley ve Bender üçlüsü, aynı zamanda yazar olarak görev yapmaya devam edecek Dennis Lehane ile birlikte yeni sezon yürütücü yapımcı kadrosunu oluşturacaklar.

MR. MERCEDES 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Şubat ayında prodüksiyonuna başlanacak yeni sezon bölümlerinin 2018'in ikinci yarısında izleyicilerle buluşmaya başlaması bekleniyor.

"Mr. Mercedes" fragman:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin