Mucize Doktor Asistan Elif (Serenay Aktaş) kimdir? Yaşı, dizileri..

Fox ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor'un kadrosu büyük beğeni topluyor. Mucize Doktor Asistan Elif kimdir? Gerçek adı nedir?

Merve Mutlu
03 Ekim 2019 - 17:07
Yeni Bölüm

Fox ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor'un kadrosu büyük beğeni topluyor. Mucize Doktor Asistan Elif kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenler.. 

Mucize Doktor Asistan Elif kimdir?

19-10/03/serenay-aktas-mucize-doktorda.jpg

Asistan Elif hastanede dengeleri değiştirmeye geliyor. Ali ile Nazlı'nın açılan arasını fırsat bilen Elif, Eli'ye yanaşacak. Ferman'a da gizli bir hayranlık besleyen asistanın niyetinin ne olduğu ise daha sonra anlaşılacak... 

Mucize Doktor dizisinde Asistan Elif karakterini Serenay Aktaş canlandırmaktadır.

Serenay Aktaş kimdir?

19-10/01/serenaya-aktas-mucize-doktorda-1569921646.png

1 Ekim 1993 İstanbul doğumludur. Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanısıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay Aktaş aynı zamanda Zeytinburnuspor'da görev alan yetenekli bir futbolcudur. Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay Aktaş şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor. Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübe edinmeye başlayan Serenay Aktaş'ın her daim dillendirdiği bir özelliğiyse annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.

Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı, yeteneği ve güzelliğiyle başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat