resim yok
26 Temmuz 2012 - 00:00

 

Cihangir’de muhabirlerle dertleşen Halil Ergün, sürekli içen biri olarak gösterilmesine tepki gösterdi. Hakkında yapılan haberlerin kalbini kırdığını söyleyen oyuncu, “Sizlere her sanatçının ihtiyacı var” diyerek barış yaptı
 
 
 
Halil Ergün çok doluydu.   ‘Gün Akşam Oldu’ dizisinin yayından kaldırılması sonrası yaşananlara değinen oyuncu,   “Siz gerçekleri bilmiyorsunuz” diyerek başladı sözüne.
Devamında, “Gold Film parayı peşin vermişti. Dizi erken bitince, onlar sormadan oynamadığım bölümlerin parasını iade ettim. Aradan aylar geçti, Gold Film’den bir sekreter arayıp ‘Halil Bey, iki bölüm parası eksik yatırmışsınız’ deyince şoke oldum. Daha sonra faks gönderdiler, ardından ünlü bir avukat olduğunu söyleyen biri aradı. Bankada bulunan tüm parayı gönderdim. Bu yapılan çok ağırıma gitti” cümleleri geldi.
 
 
 
Ergün, “Bu saygısızlık beni derinden etkiledi. Şu an mahkemeliğiz. Ama size çok kızıyorum. Bunları haber yapacağınız yerde benim ehliyetime taktınız” dedi. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat