Muhteşem İkili'nin Barca'sı İbrahim Çelikkol'a eski sevgilisi Tuğba Ekinci'den ağır laflar!

Tuğba Ekinci, eski sevgililerine söylediği sözlerle olay oldu. Detaylar haberimizde...

Merve Mutlu
23 Ocak 2019 - 10:16
Magazin

Şarkıcı Tuğba Ekinci, eski sevgilileri İbrahim Çelikkol ve Cengiz Coşkun ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Nişantaşı'nda muhabirlere konuşan Tuğba Ekinci, şimdilerde Muhteşem İkili dizisinde Barca karakterini canlandıran eski sevgilisi İbrahim Çelikkol ve diğer eski sevgilisi Cengiz Coşkun ile ilgili "Benden sonra çirkinleştiler" sözlerine sosyal medyadan açıklama yaptı.

19-01/23/irkin.png

"Kimseyi anmak istemezdim Nişantaşı’nda basın izliyormusunuz dedi, eski erkek arkadaşlarınızı doğal olmak istedim ,hayır çirkin oldular dedim . Çünkü o an çirkinin açıklamasını yapamazdım gır gıra vurdum . Bu haber bugün yayıldı . Sizleri çok iyi anlıyorum bu insanları dizilerden senaryolarından dolayı sempatiniz var fakat bazı konular vardırki madalyonun tersi dedikleri size şöyle iki kısa dipnot : Cengizin babası tanıdıgım ilk sene hayattaydı ikinci yıl kanser oldu kaybettik allah rahmet eylesin her zaman yanlarında oldum sizler daha tanımıyorken sonraki iki yıl Faruk Aksoy’un yapımında 1453 istanbulun fethi ve esin yagmurderelinin yapımında oynamasını sagladım toplam 3 yıl yaşadık ve menejerim Yavuz Yıldırım daha sonrasında survıvera soktu. Ben 3 yıl önce babamı kaybettiğimde başın sağolsun demedi canı sağolsun .Gelelim İbrahim’e babası tanıdıgımda önceden çok erken vefat etmişti allah rahmet eylesin yetimdi çok zorluklarla o yaşa gelmişdi . Osman sınav keşfetmiş fakat iki sene boşda kalmıştı tamamen alkol ve sağlıksız bir yaşam içindeydi evimi arabamı ve gereken herşeyi yapdım .Disiplinim sayesinde iki senede sizler onu ekranda gördünüz ne yazıkki İbrahim’de babamı kaybettigimde başsaglıgı dilemedi ,onun da canı sağolsun fakat bu adamlar senaryoda adam gerçekte bu kadarlar .Kalpleride yüzlerine vurdu çirkinleştiler .Neden çirkin olduklarını anlayın diye yazıyorum .Bu ayrıntılara girmeyecekdim baktım bana çok sallıyorsunuz bilin istedim . İnkar eden varsa buyursun . Ben hala aynıyım kimsenin agzının açamadıgı kendimin patronuyum sevenlerim sayesinde . Ailelerine saygım sonsuzdur kimse çocukları yüzünden bana darılmasın .Bunlar bebe hala ,sanat camiasının sarhoşlugu ile nefes alıyorlar ,adamlıklarını abartmayın sadece bana yeter . Şimdi durumları iyi ,olmasa yazarak olanı paylaşmazdım .Bu arada ikisinide ben terk ettim .Biri cimriydi :) digeri ni hiç sorma ,:) aklınıza yanlış şeyler gelmesin sadece konu uzadı kapansın istedim . Demekki zamanı gelmiş çekirdek konuların."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat