resim yok
27 Mart 2012 - 00:00

 

Şehzade Mustafa’nın gözdesi Efsun Hatun, Mahidevran Sultan ve Hürrem Sultan arasında karar verecek.
 
Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümünde de heyecan fırtınası sürüyor.... Mahidevran Efsun’un hayatını bağışlayacak mı? Efsun Mahidevran’a verdiği sözü tutabilecek mi?
 
Efsun Hatun, hakkındaki tüm gerçeklerin ortaya çıkmasıyla iyice köşeye sıkışır. Mahidevran ise Sultan Süleyman’ın desteğinden sonra iyiden iyiye güçlenir. Efsun hakkında ortaya çıkan gerçekler Mahidevran’ı huzursuz eder. Mahidevran Efsun’a son bir fırsat verir ve Efsun, Mustafa’ya olan sadakatini ispatlamak için bir hamle yapar. Efsun, Ay Bige ve Bali Bey arasında yaşananları Mahidevran’a aktarmaktan çekinmez.
 
Hayatı Mahidevran Sultan’ın dudaklarından çıkacak karara bağlı olan Efsun, Mahidevran’ın tarafını mı seçecek yoksa Hürem’in tarafında mı kalacağının kararını vermesi gerekiyor.
 
Hürrem iktidara savaşına Şehzade Mustafa’nın gözdesi Efsun Hatun üzerinden oynamaya devam edebilecek mi?
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat