Murat Yıldırım kızının yüzünü gösterdi

Oyuncu Murat Yıldırım da çocuğunun yüzünü ekranlardan saklayan bir isimdi. Ancak kayınpederinin yanlışlıkla paylaşmasının ardından Yıldırım da kızı Miray'ın yüzünü takipçileriyle paylaştı.

Berfin Sengil
28 Şubat 2024 - 13:46
Magazin

Ünlüler çocuklarının yüzlerini kameralardan gizlemeyi tercih edebiliyor. Bunlardan biri de oyuncu Murat Yıldırım idi. 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Iman Elbani ile evlenen Murat Yıldırım, 2022 yılında Miray adında bir kızı kucaklarına almıştı.

Murat Yıldırım ile Iman Elbani kızları Miray'ın yüzünü kameralara göstermemişti. Ancak çift, sosyal medyada kızlarının yüzünü takipçileriyle paylaştı.

Yıldırım'ın kayınpederi Bouchaib El Bani, torunu Miray'ın yüzünü paylaşınca çiftin de paylaşıma mecbur kaldığı ortaya çıktı.

'Kayınpederin Tansiyonu Yükselmiş'

Murat Yıldırım paylaşımına, "Kayınpeder yanlışlıkla paylaşınca tansiyonu yükselmiş. Biz de paylaşalım ki tansiyonu düşsün. Miray’dan sevgilerle" notunu düştü.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin