Necati Şaşmaz'ın eleştirilere tepkisi!

Gezi Parkı eylemleri hakkında yaptığı açıklamalarıyla eleştirilen Necati Şaşmaz, olanlara sadece gülümsedi.

resim yok
17 Haziran 2013 - 14:40
Magazin

Gezi Parkı eylemleri hakkında yaptığı açıklamalarıyla eleştirilen Necati Şaşmaz, olanlara sadece gülümsedi.

Gezi Parkı eylemlerinin son bulması için Başbakan tarafından desteği istenen sanatçılar arasında yer alan, görüşme sonrası yaptığı açıklamalarla da adeta alay konusu olan Necati Şaşmaz'dan eleştirilere manidar bir cevap geldi.

SADECE GÜLÜMSEDİ

"Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, Nişantaşı'nda bulunan Pana Film'den çıkarken görüntülendi.

 

Evinin yolunu tuttu

Korumaları görüntü alınmasını engellemeye çalışırken, Şaşmaz gazetecilerin;

"Açıklamalarınız çok eleştirildi, dublajınız bile yapıldı. Ne diyeceksiniz?"

sorularına sadece gülümserek tepki verdikten sonra aracına doğru yönelip evinin yolunu tuttu.

Şaşmaz'ın kariyeri

Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Filistin'deki Polat Alemdar rolü ile tanınır. Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini tamamladı, ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı.

Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti. Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz,Ankara'da sigorta acentesi açtı.
[reklam]
Çok geçmeden sigorta acentesi'da Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankarada ismimle çağırıyorlar, sigorta acentesi'de herkes "Polat" diyor." sözleri ile dile getirdi. Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.. [5]

2013 Taksim Gezi Parkı protestoları için çözüm arayışına giren hükümet, sanatçıların da aralarında bulunduğu bir heyet kabul etmiş, Şaşmaz da bu heyet içerisinde Hasan Kaçan, Hülya Avşar gibi isimler ile birlikte yer almıştır.

Toplantı sonrası yaptığı basın açıklaması sosyal paylaşım sitesi Twitter'da bazı kesimin tepkisini toplamıştır.

Kendisi, Pana Film ve Pana Film yapımları hakkındaki iddialara Kurtlar Vadisi İnternet Sitesi aracılığıyla cevap vermektedir.

 

 

KURTLAR VADİSİ'NİN POYRAZ'I BU AÇIKLAMAYLA ÇOK ŞAŞIRTTI! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
j211
ISDE GERCEK KAHRAMANA YAKISIR BIR CEVAP SENINLE GURUR DUYUYORUZ NECATI ABI.... HEP ARKANDAYIZ...