Nejat İşler'in çalışanları kazan kaldırırsa!

Nejat İşler'in Bodrum'da işlettiği meyhanenin aşçısı; parasal konular ve ekip içi sürtüşme nedeniyle işi bıraktı.

resim yok
31 Temmuz 2013 - 09:11
Magazin

Nejat İşler'in Bodrum'da işlettiği meyhanenin aşçısı; parasal konular ve ekip içi sürtüşme nedeniyle işi bıraktı. Tüm personel bir olup aşçının yanında yer alarak; iki gün boyunca İşler'e karşı direniş uyguladı.

 

Kazan kaldırdılar!

Nejat İşler'in Bodrum'da işlettiği meyhanenin personeli iki gün boyunca İşler'e karşı direniş uyguladı.

Bodrum Gümüşlük'te tatilcilere önderlik edip el ele direniş eylemleri yapan Nejat İşler'in çalışanları kazan kaldırdı!

 

Aktif direniş

Ünlü oyuncunun ortağı olduğu Club Gümüşlük adlı mekandaki meyhanenin çalışanları; iki gün boyunca aktif direniş sergiledi.

Olaya; çalışanların çok sevdiği aşçının başına gelenler neden oldu.

ARKADAŞI YARDIM ETTİ

Aşçı, hem parasal konular, hem de işletmedeki bir personelle yaşadığı tartışma nedeniyle işi bıraktı.

Duruma kızan tüm personel; topluca direnişe geçip iş bıraktı.

 

İkna çalışmaları

Nejat İşler; iki gün boyunca arkadaşının sahibi olduğu Özak Restoran'ın çalışanları ile servis yaptı.

İki gün sonunda İşler aşçıyı ve ekibi ikna edip meyhaneye geri getirdi.

#direnisci

Ege'nin serin sularında, ters ışıkta eylem yaparken kendi işçilerini ihmal eden Nejat İşler'in başı ağrıdı.
[reklam]
İşler'in kariyeri

1994 yılında rol aldığı ilk televizyon dizisi olan Gurur'dan sonra, Deli Yürek, Şehnaz Tango, Nasıl Evde Kaldım, Dedem, Gofret ve Ben, Aşk ve Gurur, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir dizilerinde oynadı. Asıl popülerliğini ise Gülbeyaz ve Aliye adlı dizilerde yakalamıştır. 1999'da ilk sinema filmi Eylül Fırtınası'nda rol aldı. Mustafa Hakkında Her şey ve Anlat İstanbul filmleri ile sinema oyunculuğuna devam etti.

2006 yılında "Çalıntı Gözler", "Yaşamın Kıyısında" ve "İki Süper Film Birden", 2007 yılında ise "Barda" ve "Yumurta" gibi filmlerde rol aldı. 2007 yılının en popüler dizilerinden biri olan "Bıçak Sırtı" adlı televizyon dizisinde rol almıştır. 2009 sonbahar yayın döneminde başlayan Kapalıçarşı isimli dizide oynadı.

2011 yılında "Kaybedenler Kulübü" adlı filmde başrol oynamış ve yine 2011 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde oynadığı bütün rollerden farklı olarak sıradışı bir seri katil olan Ercüment Çözer rolünü canlandırmıştır. Duman grubunun "Ah" parçasını coverlamıştır. Kanal D'de yayınlanan Keşanlı Ali Destanı dizisinde başrolde Keşanlı Ali'yi canlandırmıştır. En son olarak da Kanal D'de İntikam adlı dizide Rüzgar rolünü canlandırmaktadır.

 

 

SOSYAL MEDYAYI YIKAN İNTİKAM'IN ÖPÜŞME SAHNESİ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat