Nuran Evren Şit Meksika’da seminer verdi!

İmza attığı projelerle Latin Amerika’da da büyük yankı uyandıran Nuran Evren Şit, CUDEC Eğitim Kurumları’nın davetlisi olarak Meksika’ya gitti.

Volkan Usta
24 Mayıs 2023 - 09:43
Gündem

Tüm dünyada büyük ilgi gören dizilere imza atan senarist Nuran Evren Şit, Meksika’ya davet edildi. 1 hafta boyunca çeşitli seminerler veren ve söyleşilere katılan başarılı senariste ilgi büyük oldu. Şit, Meksika’da gördüğü büyük ilgiden ve CUDEC Eğitim Kurumları’nın misafirperverliğinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.

 23-05/24/image00006.jpeg

YOĞUN İLGİ DUYGULANDIRDI

Nuran Evren Şit’in söyleşilerine hem Meksika’nın farklı şehirlerinden hem de Kosta Rika ve Guatemala gibi farklı ülkelerden katılım oldu. Şit’e dizilerinin yaratım süreci ve senaryo yazarlığı hakkında sorular yöneltti. Ünlü senarist, hayranlarının yoğun ilgisinden ötürü zaman zaman duygu dolu anlar yaşadı.

23-05/24/image00001.jpeg

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat