Okan Karacan: "Kötü günler geride kaldı"

Okan Karacan, 'Komşumuzu Kim Öldürdü' adlı komedi oyunuyla tiyatroya başladıklarını söyledi. Yeni projelerini anlatan Karacan, kötü günleri geride bıraktıklarını kaydetti.

Berfin Sengil
22 Mayıs 2024 - 08:59
Magazin

Okan Karacan, geçtiğimiz gün çocukları Alican ve Ayşe Naz ile, Çatalca'da bulunan Asil Yavrular Köpek Çiftliği'ni ziyaret etti. Alican ve Ayşe Naz, minik köpeklerle unutamayacakları bir gün geçirdiler. 

İki çocuğunun annesi, eski eşi Zeynep Kadıoğlu ile geçtiğimiz mart ayında bir gerilim yaşayan Okan Karacan, kötü günlerin geride kaldığını ve çocuklarının annesi Zeynep Kadıoğlu ile aralarında sorun olmadığını söyledi.

Yeni Projeler Geliyor

Komşumuzu Kim Öldürdü adlı komedi oyunuyla tiyatroya başladıklarını söyleyen Okan Karacan, Çılgın Dersane Yeniden için de çalışmaların başladığını açıkladı. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin