Oktay Kaynarca açıkladı: Süleyman Çakır mı Hızır Çakırbeyli mi?

Oynadığı dizilerdeki karakterleriyle unutulmaz olan Oktay Kaynarca'ya bir tercihte bulunması istendi. Kaynarca 'Hızır Çakırbeyli mi yoksa Süleyman Çakır mı' diye sorulduğunda ne yanıt verdi?

Berfin Sengil
11 Haziran 2024 - 09:25
Magazin

Süleyman Çakır karakteriyle Kurtlar Vadisi dizisine damga vuran Oktay Kaynarca, daha sonra Kuzey Rüzgarı, Adanalı, Ustura Kemal gibi çok sayıda yapımda yer aldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ise Hızır Çakırbeyli karakterini canlandıran Oktay Kaynarca'ya bir tercih yapması istendi.

A Para'da yayımlanan Biz Bize programına konuk olan Oktay Kaynarca'ya, "Süleyman Çakır mı yoksa Hızır Çakırbeyli mi" diye soruldu.

Oktay Kaynarca, Hızır Çakırbeyli derken şunları söyledi:

"Çünkü Hızır daha insan ve daha olgun. Her şeye hakim ve daha keyifli. Açılımı ve yelpazesi daha geniş bir adam. O yüzden itiraf etmek gerekirse Süleyman Çakır'ı oynamak kolay ama Hızır Çakırbeyli karakterini bütün notalarına basarak oynamak hem daha önemli hem de daha zor. O yüzden Hızır Çakırbeyli hoşuma gidiyor."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin