Önce eski eşiyle, sonra sevgilisiyle tatil yaptı!

Haluk Bilginer bu yaz hem eski eşi ve kızı için hem de sevgilisi Zerrin Tekindor için tatil planı hazırladı.

resim yok
22 Ağustos 2013 - 13:04
Magazin

Önce eski eş, sonra sevgili!

 

Yurt dışında gönül ama!

 

İKİ TATİL PLANI!

 

Haluk Bilginer bu yaz hem eski eşi ve kızı için hem de sevgilisi Zerrin Tekindor için tatil planı hazırladı.


Haluk Bilginer; bu yaz iki farklı tatil planı yaptı.

 

İLK BÖLÜM

 

İlk bölümü; geçen yıl ayrıldığı Aşkın Nur Yengi ile kızı Nazlı'ya ayırdı.

Ünlü oyuncu, kızlarına ailece vakit geçirtebilmek için Bodrum'da yer ayırttı. İki eski eş; kızlarıyla Turgutreis'te beraber tatil yaptı.

 

LONDRA'DAN SONRA

 

Bilginer; bu tatilden bir ay sonra bu kez sevgilisi Zerrin Tekindor için tatil planı hazırladı.

Bayramı Londra'da geçirip dönen çift, bir süre önce de Amsterdam'a gitti. Sevgililer, kahve molası verdikleri bir mekanda böyle görüntülendi.

 

DOST KALDILAR

 

Haluk Bilginer; Aşkın Nur Yengi ile 2006'da evlendi. Bu evlilikten Nazlı adlı bir kızları olan çift, geçen yıl boşandı. Ama çocukları için dost kalmayı başardılar.

 

BİLGİNER'İN KARİYERİ

 

05 Haziran 1954 günü sigortacı Tahsin Bey ile ev hanımı Bedriye Hanım'ın üç çocuğundan ortancası olarak dünyaya geldi. İzmir Türk Koleji mezunudur. Lise son sınıfta okulunun tiyatro koluna girdi ve Cahit Gürkan'ın öğrencisi oldu.

Demokrat İzmir Gazetesi'nin açtığı liselerarası tiyatro yarışmasında ilk ödülünü aldı. Jürideki tiyatro müdürü Ragıp Haykır'ın davetiyle İzmir Devlet Tiyatrosu'nda konuk oyuncu olarak çalıştı.Gençlik yıllarında İngiltere'de ünlendi. Öyle ki, İngiltere'deki bir dergiye "en seksi Türk" başlığıyla kapak oldu.
[reklam]
1987 yılında ilk defa Gecenin Öteki Yüzü adlı film çekimi için İstanbul'a geldi ve bu filmin setinde 1992'de evleneceği Zuhal Olcay ile tanıştı. Hayatını bir süre İstanbul-Londra arasında sürdürdü. 1992'de evlendikten sonra çift, Hollywood'da "Indiana Jones" dizisinde, Türkiye'de de Yavuz Özkan'ın "İki Kadın" filminde birlikte rol aldı.1996'da Tomris Giritlioğlu'nun 80. Adım filminde, ardından "İstanbul Kanatlarımın Altında", "Usta Beni Öldürsene", ve "Masumiyet" gibi ödüllü filmlerde rol aldı.

Oyunculuğunu tiyatro sahnesinde sürdürmek isteyen Haluk Bilginer, 1990 yılında Ahmet Levendoğlu ve Zuhal Olcay ile Tiyatro Stüdyosu'nu kurdu. Tiyatro Stüdyosu`nun Aldatma (Harold Pinter), Kan Kardeşleri (Willy Russell), Derin Bir Soluk Al (Ben Elton), Çöplük (Turgay Nar), Histeri (Terry Johnson) ve Balkon (Jean Genet) oyunlarında başrolleri üstlendi. Bir tiyatro salon sahibi olmak için Odeon Sineması'nı kiralayıp inşaata başladı ancak 1996'da çıkan yangınla bütün emekler boşa gitti; yine de yılmayan Bilginer ve Olcay topluluktan ayrılarak 1999'da Moda'da baştan yaptıkları bir salonda Oyun Atölyesi'ni kurdular.

Pop müzik sanatçısı Aşkın Nur Yengi ile 2006 yılında evlenen sanatçının bu evlilikten Nazlı adında bir kızı bulunmaktadır. 2012 yılında Aşkın Nur Yengi ile boşanmıştır.

 

 

DEMET AKBAĞ REKORA KOŞUYOR! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat