Otel Divane'de ilk bölüm heyecanı!

'Otel Divane' ekibi ilk bölümü birlikte izledi!

resim yok
18 Temmuz 2014 - 15:17
Magazin

'Otel Divane' ekibi ilk bölümü birlikte izledi!

Bilezikçi Çiftliği ilk bölüm için açıkhava sinemasına dönüştü.


Başrollerinde Emre Altuğ, Volkan Severcan, Nefise Karatay, Ayça Abana ve Cem Kılıç ile birlikte Haldun Boysan, Esra Sönmezer, Birsu Demir, Burak Alkaş, Sümeyra Koç, Cenk Acarlar, Gökhan Yıkılkan ve Yılmaz Gruda gibi iddialı isimleri ağırlayan 'Otel Divane' seyirciyle buluştu.

 

BİLEZİKÇİ ÇİFTLİĞİ'NDE

Dizi ekibi ilk bölümü, açıkhava sineması şeklinde izledi. Dizinin çekildiği tarihi Bilezikçi Çiftliği'nin bahçesine kurulan ekranda tüm ekip şık bir akşam atmosferinde diziyi izledi.

Uzun zamandır ön hazırlıkları devam eden ve yaklaşık bir aydır da çekimleri süren dizinin ilk bölümünde tüm ekipte tatlı bir heyecan vardı.

Ekip, ilk bölümü kahkahalar eşliğinde izlerken, prodüksiyon ekibinin bir kısmı da mekanın içinde gece çekilecek sahneleri hazırladı.

 

SETE ARA YOK! YAYININ ARDINDAN MOTOR DENDİ!

Dizinin ilk bölümü alkışlar eşliğinde sona erer ermez, çekime yeniden başlandı. Ekip, bayram tatili öncesi stoklarını hazırlamak için ilk bölümün yanın gecesinde sabahın ilk ışıklarına kadar çalışmaya devam etti.[reklam]

En son 'Pis Yedili' dizisi ile televizyon izleyicisini ekrana kitleyen başarılı yönetmen Kartal Çidamlı, izleyiciyi Yeşilçam Dönemi'ni andıran, sıcak bir absurd komediyle buluşturduklarını belirterek, sete motor dedi!

 

HİKAYESİ

Dizinin konusuna gelince:

İyilik emsali Ruhi Divane'nin(Volkan Severcan) babasından yadigar hastanesini maddi sebepler ve bir de üçkağıtçı kardeşi Fikri Divane'nin (Emre Altuğ) ısrarı sonucu otele çevirmesi ile deli bir eğlence başlıyor.

Gelen konuklar mı daha deli yoksa hastalar mı?

Akıllılar ve delilerin birbirine karıştığı 'Otel Divane'de Ruhi Divane, eşi Müjde Divane (Ayça Abana) ve kızları Peri Divane (Birsu Demir) hem misafirlerini hem hastalarını aynı çatı altında buluşturuyor.

 

 

'OTEL DİVANE' İLK BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ? DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat