Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin sürprizlerle dolu vedası! [Video]

Öyle Bir Geçer Zaman Ki muhteşem bir finalle ekranlara veda etti.

resim yok
19 Haziran 2013 - 14:22
Magazin

Öyle Bir Geçer Zaman ki muhteşem bir finalle ekranlara veda etti.

 

Mutlu bitti

 

Öyle Bir Geçer Zaman ki beklendiği gibi o kadar acı ve gözyaşından sonra mutlu bitti.

 

Unutulmayacak final

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki uzun süre hafızalardan çıkmayacak bir finalle ekranlara veda etti.

 

Neler yaşandı?

Öyle Bir Geçer Zaman ki'de Mete Tuğrul'u uzun uğraşlar sonucu bıraktı. Tuğrul'un işkence ettiği kızlardan biri onu öldürdü. Osman dergiyi çıkarmaya başladı.

Berrin ile Hakan arasındaki yakınlaşma devam etti.

Hasefe nine sürpriz bir evlenme teklifiyle şaşkına döndü. Tüm aile Soner'le Bahar'ın düğününde buluştu.

 

Son sahnede...

Dizinin son sahnesinde ise; Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin tüm ekibi seyircilerine gözyaşlarıyla veda etti. Dizinin küçük Osman'ı, Aylin'i herkes oradaydı...

3 sezondur ekranlarda olan dizi, final bölümünün ardından son çekim gününden manzaralar gösterdi.

Ünlü oyuncular, 3 yıldır aynı sette çalıştıkları arkadaşları ile vedalaşırken, sevilen dizinin geçtiğimiz bölümlerinde yer alan Farah Zeynep Abdullah ve Emir Berke Zincidi gözüktü.

[reklam]

Hasret giderdiler


Oyuncu arkadaşlarına sürpriz yapan Farah Zeynep Abdullah ve Emir Berke Zincidi, rol arkadaşlarıyla sarılarak hasret giderdiler.

 

Reytingleri biraz düşüşe geçmişti

Ali Kaptan’dan sonra çocuklarına kol kanat geren Cemile’nin yaşam hikayesinin anlatıldığı dizi ilk sezonunda reytinglerinde müthiş oranlar aldı. Ancak dizi bir süre sonra reytinglerde büyük bir düşüş yaşadı.

Dizinin senaristleri çareyi 15 karakteri sezonlara yayarak öldürmekte buldu. Fakat istenen alınamayınca diziye son verildi.

 

 

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'de Bahar ve Soner evlendi! Tıkla-izle!

 

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ final klibi için tıkla!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat