resim yok
10 Nisan 2014 - 12:19
Magazin

Ünlü oyuncuların Hollywood hayalleri!

Hollywood'da dünya yıldızlarıyla aynı filmde rol almak her oyuncunun hayalidir.

Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan bu hayali Oscarlı oyuncu Russel Crowe'un filminde rol alarak gerçekleştirdi.


Peki ya diğerleri...  

Biz de onlara hangi Hollywood yıldızı ile birlikte oynamayı hayal ettiklerini sorduk. Birçoğu İspanyol oyuncu Javier Bardem'i seçti.

 

MURAT YILDIRIM

İlk tercihim Javier Bardem

Beğendiğim çok aktör var. Ama önce benimle oynamak istemeleri lazım. İlk teklifi Javier Bardem'e götürebiliriz. Kabul etmezse Sean Penn, olmadı Jonny Deep ya da Robert Downey Jr. Artık o da kabul etmezse tek oynarım!

 

DENİZ ÇAKIR

Javier Bardem hayranıyım

Aktörlüğünü ve mesleğe bakış açısını çok beğeniyorum. Her rolün üstesinden geliyor. Sevmediğim tek filmi bile yok. En büyük hayalim onunla birlikte bir filmde oynamak.

 

HANDE SORAL

Bardem bana ilham veriyor

Her filmde kendisiyle tekrar tanışıyorum ve beni her seferinde şaşırtıyor olması çok hoşuma gidiyor. 'No Country for Old Man', 'Vicky Cristina Barcelona', 'Beatiful' hepsinde başka bir Javier Bardem izledik. Bu bana ilham veriyor. Belki bir gün karşılıklı oynarız.[reklam]

DEMET AKBAĞ

Al Pacino

Aynı filmde oynamak istediğim tek isim Al Pacino. Belki bir gün gerçekleşir. Mesela Jack Nicholson ile Diane Keaton'ın oynadığı bir film vardı, 'Aşkta Her şey Mümkün'... İşte o filmde Keaton'ın yerinde olmayı isterdim.

 

ECE USLU

Hayalimde üç oyuncu var

Edward Norton, Jude Law ve Judie Foster'la bir yapımda oynamayı isterdim. Üçü de çok başarılı. İddialı yapımlarda yer alıyorlar. Jude Law'ın 'Sherlock Holmes' filmini ve Norton'un 'American History' filmini çok seviyorum.

 

CEYDA ATEŞ

Jennifer Aniston her rolün kadını

Benim en büyük hayalim Jennifer Aniston ile birlikte bir filmde oynayabilmek. Aniston hem dramayı hem de komediyi aynı anda bile oyanayabilir. Her rolün kadını.

 

 

KIVANÇ TATLITUĞ İLE İLGİLİ ŞOK GELİŞME! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat