İptal edilen o dizi geri dönüyor!

Single Ladies geri dönüyor...

resim yok
10 Nisan 2014 - 16:09
İptal - Onay

Bir dizi daha küllerinden doğuyor!

Son dönemde iptal edilen dizilerin bir başka kanalda yeniden canlanmasına sıklıkla tanıklık eder olduk.

Bunlara bir yenisi daha ekleniyor....

 

MART AYINDA İPTAL EDİLMİŞTİ

Kablolu televizyon kanalı VH1'da üç sezonu geride bırakan 'Single Ladies' için Mart ayının ilk haftasında kanaldan bir duyuru yapılmış ve dizinin sona ereceği açıklanmıştı.

Geçtiğimiz gün ise Sharon Love karakteriyle zaman zaman dizinin hikayesinde de yer alan ödüllü aktris ve şarkıcı Queen Latifah'ın yapımcılığını üstlendiği Single Ladies takipçileri için sevindirici haber geldi!

 

ARTIK CENTRIC'TE

Dizi, BET (Black Entertainment Television) kuruluşuna bağlı televizyon kanalı Centric tarafından canlandırılıyor.

 

4. SEZON İLE YOLA DEVAM...

Latifah'ın yapım şirketi Flavour Unit Enteratinment ile Centric arasında bir süredir devam eden görüşmeler sonuç verdi ve Single Ladies'in dördüncü sezonunu göreceğimiz kesinleşti.

Yayıncı kanal Centric'in resmi web sitesinden 'Raquel, Keisha ve April'in yeni sezon için Cenrtic'e geleceği' duyuruldu.[reklam]

YENİ SEZON DETAYLARI

Dördüncü sezonun ne zaman ekranlara gelmeye başlayacağı konusunda ise şimdilik bir netlik yok.

 

HİKAYESİ

Aşk, seks ve ilişkiler hakkında farklı düşüncelere sahip olan Keisha (LisaRaye), Raquel (Denise Vasi) ve April (Charity Shea) isimli yakın arkadaşların Atlanta, Georgia'daki yaşamlarına ve ilişkilerine odaklanan romantik komedi dizisinin ikinci sezonu öncesinde ilk sezonda ana kadın karakterlerden Val'i canlandıran Stacey Dash kadrodan ayrılmış ve yerine Denise Vasi oyuncu kadrosuna katılan isim olmuştu.

Single Ladies'in üçüncü sezonu bölüm başına ortalama 2.2. milyon izleyici tarafındna takip edilmişti.

 

 

GAME OF THRONES'A 5. VE 6. SEZON ONAYI! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat