Özel Haber I The Boys yeni sezon ne zaman geliyor? Diziler birbirine bağlanacak!

Prime Video'nun sevilen dizisi The Boys'un 4. sezonu için hayranlarını üzen haber geldi. Peki The Boys'un 4. sezonu ne zaman yayınlanacak? The Boys'un yeni sezonu ne zaman geliyor? The Boys'un 3. sezonunda neler yaşandı? The Boys'un konusu ne? The Boys dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? The Boys: Gen V dizisi ne zaman yayınlanacak? The Boys: Gen V dizisinin konusu ne? The Boys: Gen V dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Volkan Usta
26 Ekim 2023 - 09:10
Kültür Sanat

Prime Video'nun sevilen dizisi "The Boys"un yaratıcısı ve dizi sorumlusu Eric Kripke, hayranların heyecanla beklediği 4. sezon için flaş gelişmeler aktardı. İşte detaylar!

23-07/13/src_340x1912xthe-boys-evreninde-gececek-yeni-bir-dizi-geliyor.jpg

Amerikan Yazarlar Birliği'nin (WGA) 2 Mayıs'tan bu yana devam eden grevi çok fazla film ve diziyi etkiledi. "The Boys" dördüncü sezonun çekimleri ise grev başlamadan önce tamamlanmıştı bu yüzden kimse dizinin grevden etkilenmesini beklemiyordu. Fakat 4. sezon için kötü haber Eric Kripke'den geldi.

23-07/13/the-boys-4-sezon-cekimleri-baslamak-uzere.jpg

Dizinin yaratıcısı ve dizi sorumlusu Eric Kripke The Boys'un 4. sezonunun, televizyon ve sinema yazarları grevi tamamlanmadan yayımlanmayacağını sosyal medyadan belirtti. Dizinin çekimleri Nisan ayında tamamlanmıştı ve bu durumda "The Boys" için tahmin edilen en erken dönüş tarihi 2024 yılının başları olarak görülüyordu. Fakat son açıklamalarla birlikte dizinin dördüncü sezonunun daha da ileri bir tarihe erteleneceği kesinleşmiş oldu.

23-07/13/mv5bmtnhmzk1nmytngmymc00nju3lwi4nmitztrhmjgyodk0mzc0xkeyxkfqcgdeqxvymty1mtu3ndy5_v1_.jpg

Spin-off dizisi "The Boys: Gen V" dizisinde ise gelişmeler daha olumlu vaziyette. Bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi planlanan ve çekimleri grevden dokuz ay önce biten projenin, daha ileri bir aşamada olduğu için grevden etkilenme olasılığının düşük olduğu tahmin ediliyor.

23-09/17/4bb693d19db404b36826cffb806434fabc-eric-kripke.jpg

GEN V DİZİSİ 2. SEZON ONAYINI ALDI!

Özellikle "The Boys" dizisinin büyük bir hayran kitlesi oluşturması sonrası yeni yapımlar hazırlanmaya başlamıştı. Yapımın spin-off'u olarak "The Boys: Gen V" projesinin de yakın zamanda gelecek olması ve dizinin 2. sezon onayını almasıyla da Eric Kripke'nin kafasında bazı şimşekler çakmış gibi duruyor. Öyle ki Kripke, "The Boys" evreni için birçok çalışma yapıldığını ve evrenin giderek geliştirmeye devam ettiklerini dile getirdi.

23-10/22/yeni-proje.jpg

EVREN BİRBİRİNE BAĞLANACAK!

Eric Kripke, Gen V'nin sezon finalinin The Boys 4. sezonuna; The Boys 4. sezon finalinin ise Gen V'nin 2. sezonuna bağlanacağını dile getirdi.

resim yok
İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat