Özel Haber I Titan felaketi dizi mi oluyor! James Cameron açıkladı!

Beş kişinin ölümüne yol açan ‘Titan’ faciasının ekrana taşınması planlanırken, Kanadalı yönetmen James Cameron’a teklif götürüldüğü iddia edildi. Peki Titan felaketinin dizisi ne zaman çekilecek? Titan patlaması için yapılacak dizinin oyuncu kadrosunda kimler olacak? Titan felaketi dizisi nerede, ne zaman yayınlanacak?

Volkan Usta
17 Temmuz 2023 - 09:10
Kültür Sanat

Titanik'in enkazına dalış yaparken kaybolan "Titan" denizaltısının dizi projesine dönüşeceği öne sürüldü. Proje için "Titanik" filminin yönetmeni James Cameron düşünülüyor. İşte detaylar!

Titanik gemisinin enkazına dalış yapan 5 kişi, OceanGate isimli şirkete ait Titan denizaltısının patlaması sonucu hayatını kaybetti. Denizaltıda yaşananların dizi projesine dönüşeceği öne sürüldü.

23-07/15/fhjlkewwybaj0cl.jpeg

Amerika kaynaklı haberlere göre; "Titanik"in yönetmeni James Cameron’a, "Titan" faciasının dizisini çekmesi için teklif götürüldü. Bir gazeteye konuşan Amerikalı bir kaynak; "Titan felaketi şimdiden dünyanın en büyük yayıncılarından biri için büyük bir dizi projesi olarak görülüyor ve ilk tercihleri James Cameron" dedi.

23-07/15/ap23174439445149-a9e27ebe1f8e1c43d143456866051511dec9e639.jpg

Titanic felaketi sonrası bu olayın film yapılması ile birçok belgesel ve videonun ilgi görmesi ve aradan geçen yıllarda teknolojinin daha da ilerlemesi ile Titanic’e turistik geziler bile düzenlenmeye başlanmıştı. Bunlardan biri de elbette OceanGate firmasının düzenlediği gezilerdi. Ancak geçen haftalarda OceanGate firmasına ait denizaltıyla Titanik enkazına inmeye uğraşan 5 kişi hayatını feci bir şekilde kaybetti. Bu olayın da özellikle dünya gündemine oturmasının ardından aynı "Titanik" gibi özellikle film, dizi ve belgesellere ilerleyen yıllarda fazlasıyla konu olacağını tahmin etmek çok da zor olmasa gerek.

ÜNLÜ YÖNETMEN AÇIKLADI!

Uzun bir süredir Titan felaketi ile ilgili dizi yapılacağı ve dizinin yönetmen koltuğunda oturacağı haberleri üzerine Cameron'dan açıklama geldi. James Cameron, 5 turiste mezar olan Titan'ın filmini çekeceği iddialarını yalanladı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin