Özge Ulusoy evleniyor mu?

Özge Ulusoy, geçtiğimiz ay ayrıldığı sevgilisi Hakan Baş ile barıştı. İlişkilerine kaldıkları yerden devam eden çift, tekrar bir araya gelmelerini Etiler Şamdan'da kutladı.

resim yok
12 Aralık 2013 - 10:49
Magazin

Özge Ulusoy, geçtiğimiz ay ayrıldığı sevgilisi Hakan Baş ile barıştı.

 

İlişkilerine kaldıkları yerden devam eden çift, tekrar bir araya gelmelerini Etiler Şamdan'da kutladı.

Sil Baş'tan
...

 

YENİDEN BARIŞTI

Güzel manken ve sunucu Özge Ulusoy, işadamı sevgilisi Hakan Baş'la yeniden barıştı.

Geçtiğimiz haftalarda ayrıldıkları söylenen ve bir süredir yan yana görüntülenmeyen ünlü çift, önceki gece baş başa Etiler Şamdan'daydı.

 

''ZATEN HİÇBİR ZAMAN...''

Daha önce de Baş'la ayrılıp barışan Özge Ulusoy, önceki geceki buluşma için;

''Biz zaten Hakan ile hiçbir zaman küs değildik'' dedi.

 

DÜĞÜN MÜ GELİYOR?

Özel hayatıyla ilgili daha fazla konuşmak istemediğini dile getiren Ulusoy'un yaz ayları için Hakan Baş'la düğün planı yaptığı da iddialar arasında.

Dostlarıyla eğlenen çift, mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlamadı.

 

ULUSOY'DAN İNCİLER

* 'İnsanın ruhu yüzüne yansıyor' diyorlar ya; ben de pozitif enerjinin, iyi düşünmenin yüze yansıdığını düşünüyorum. Bir de 'altın oran' diye bir şey var; ağzınız, burnunuz, gözleriniz belirli ölçülerde yerleşmişse, zaten hemen hemen herkese güzel geliyorsunuz. Fakat güzel olmak, insanın kendisini güzel hissetmesiyle çok alakalı. Güzellik; mesai işi. Çok para harcamak değil, zaman harcamak önemli. Çünkü her kadın güzel olabilir.[reklam]

* Güzellik bir çok yerde dezavantaj oluyor. Yeri geliyor, özel hayatında çok zorlanıyorsun.

* Çok dikkat çeken bir kadın olmak, her erkeğin hoşuna gitmiyor. Kimisi, yanındaki kadının güzel olmasından keyif alır, kimisi de rahatsızlık duyar. Dışarıda yürürken bazen zor oluyor. Bunun ünlü olmakla alakası yok; ben ünlü değilken de topuklu ayakkabı giyip dışarı çıktığımda insanlar dönüp bakıyordu.

Hatta küçük yaşlarda, 'Yüzümde bir şey mi var, saçım mı bozuk?' diye düşünürdüm. Bu, gösterişli olmakla alakalı bir şey. Ben yaş almanın da bana yaradığına inanıyorum. Bende estetik olduğunu düşünüyorlar ama henüz yok.

* Çevremde genç anne olmamı söyleyenler çoktu. 27 yaşında anne olsaydım, mesleğime hemen dönebilirdim ancak şimdi 31 yaşındayım ve çocuk yapıp bir-iki sene ara verirsem tekrar toparlanmam zor olur.

Bu nedenle şu an içinde bulunduğum dönemin kıymetini bilmeliyim. Artık hiçbir yaş, çocuk yapmak için geç değil. Tabii ki genç anne olmayı isterdim ama hayat bana bu şekilde bir yol çizdi.

 

 

ÖZGE ULUSOY SIRLARINI PAYLAŞTI! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat