Paramparça'da hareketli anlar!

Star TV'nin yeni dizisi Paramparça'nın dün geceki bölümünde Gülseren, kendisine hayatı zindan eden görümcesi Keriman'ın boğazına sarıldı.

resim yok
30 Aralık 2014 - 09:16
Yeni Bölüm

Pazartesi günlerinin yeni lideri Paramparça'da Gülseren'in Keriman'a isyanı!

Star TV'nin yeni dizisi Paramparça'nın dün geceki bölümünde Gülseren, kendisine hayatı zindan eden görümcesi Keriman'ın boğazına sarıldı.

 

HAREKETLİ ANLAR!

Yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yaptığı, senaryosu Yıldız Tunç'a ait olan, başrollerinde Nurgül Yeşilçay (Gülseren) ve Erkan Petekkaya (Cihan)'nın oynadığı Paramparça'nın dün gece yayınlanan 5. bölümünde hareketli anlar yaşandı.

 

BOĞAZINA SARILDI

Gülseren, dizinin kötü karakteri, kendisine hayatı zindan eden görümcesi Keriman'ın boğazına sarıldı.

 

NELER YAŞANDI?

Dün akşamki bölümün kısa özeti şöyle: Cansu ve Hazal ilk kez yüz yüze geliyor. Dilara ve Cihan'ın ararı iyice bozuluyor!

Hazal'ın kaza geçirdiğini duyan Dilara hastaneye koşar ancak orada gördükleri Dilara'nın hiç hoşuna gitmez. Dilara ile arası iyice bozulan Cihan evden ayrılmaya karar verir fakat bu o kadar kolay olmayacaktır.[reklam]

Cihan ile aralarındaki aşkın imkansız olduğunu düşünen Gülseren, Cihan'a bir daha görüşmek istemediğini söyler.

 

CANSU VE HAZAL KARŞILAŞIYOR

Cansu ise öz annesi Gülseren'e sürpriz bir ziyarette bulunur ve burada ilk kez Hazal'la yüz yüze gelir. Hazal'ın gittikçe artan kaprislerinden bunalan Gülseren'in verdiği tepkiyse herkesi şaşırtır.

 

KİMSENİN BEKLEMEDİĞİ BİR ADIM!

Hazal'ın, Cihan'ın gayrı meşru kızı olduğu dedikodularını duyan Dilara, aldatılan kadın olmadığını kanıtlayabilmek için kimsenin beklemediği bir adım atar.

 

 

NURGÜL YEŞİLÇAY'A REKOR TEKLİF! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat