Paramparça'da ortalık karışıyor!

Paramparça'da ortalık karışıyor!

resim yok
22 Aralık 2014 - 10:01
Yeni Bölüm

'Paramparça' dizisi Star TV ekranlarına merakla beklenen yeni bölümüyle gelmeye hazırlanıyor.

Paramparça'da ortalık karışıyor!


İşte yeni bölümde yaşanacaklar...

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın paylaştığı; yapımcılığını Endemol Türkiye'nin üstlendiği 'Paramparça' 4. bölümüyle 22 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'de Star TV'de..

 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Gülseren hesap soracak

Dilara'nın hiç kimseye haber vermeden Hazal'ı okuldan alıp alışverişe götürmesi Gülseren'i çileden çıkartır. Dilara'ya hesap sormak için Gürpınar Ailesi'nin kapısına dayanan Gülseren, Cihan dahil herkese meydan okur.

Büyük ittifak

Son yaşananların ardından sabrı iyice taşan Cihan, Dilara ile boşanmak için harekete geçer. Cihan bunun için her türlü bedeli ödemeye hazırdır. Fakat bu, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.[reklam]

Cihan yıllar sonra ortaya çıkan babası Rahmi'nin gelişinden hiç hoşnut değildir. Rahmi oğluna karşı gelini Dilara ile ortak hareket eder. Amaçları Hazal'ı Gülseren'in elinden almaktır. Cihan'ın yeni işine ortak olmak isteyen Alper ise çok riskli bir hamle yapmaya karar verir.

Hazal'ın oyunu

Yaşananlar Cansu'yu mutsuz ederken Hazal, hep arzu ettiği zenginliğe yaklaşmış olduğu için mutludur. Bir an önce Gürpınar Ailesi'nin yanına gitmeye kararlı olan Hazal herkesin yüreğini ağzına getirecek bir oyun oynar. Öte yandan Keriman'ın Hazal için yaptığı pazarlık herkesi çok şaşırtacaktır.

 

RANDEVU BU AKŞAM

22 Aralık Pazartesi günü saat 20:30'da Star TV'de…

 

 

'PARAMPARÇA' GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜMÜYLE NE KADAR İZLENDİ?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat