resim yok
05 Nisan 2012 - 00:00

 

İki yıl reyting rekorları kıran "Hanımın Çiftliği"nde rol alan Özgü Namal, yeni dizisi "Koyu Kırmızı"nın ise beklenen ilgiyi görememesinin şokunu yaşıyor
 
"Hanımın Çiftliği" bittikten sonra dizi yapmama planını Ozan Güven'in TMC Film imzalı "Koyu Kırmızı" projesi için bozan Namal'ın, bu kararı nedeniyle büyük pişmanlık yaşadığı öğrenildi. Dizinin Star TV tarafından bitirilme kararı üzerine Namal'ın yapım şirketine dizi tarihine geçecek ilginç bir öneride bulunduğu da konuşuluyor. Namal'ın dizisi yayından kaldırılan oyuncular arasında gösterilmek istemediği için yapım şirketine "Ben parasız oynamaya hazırım, yeter ki diziyi biraz daha uzatalım" dediği öne sürüldü. 
Bölüm başına 35 bin TL aldığı belirtilen Namal'a proje için geçen yazdan beri çalışan Ozan Güven'in de destek verdiği ifade edildi. "Koyu Kırmızı"nın diğer oyuncuları da projenin devam ettirilmesi karşılığında ücretlerini yarı yarıya indirmeyi kabul edeceklerini yapım şirketine iletti. Ancak diziyi 13. bölümde güzel bir finalle noktalama kararı alan kanalın bu konuda olumlu bir cevap vermediği öğrenildi.
 
 
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat