resim yok
17 Ocak 2012 - 00:00

Muhteşem Yüzyıl 43. bölüm fragmanında Hürrem'le nikah kıyan Kanuni'nin aşk dolu sözleri yankılanıyor.. Muhteşem Yüzyıl 43. bölüm fragmanında yüzü duvaklı Hürrem , Kanuni'nin bulunduğu odaya girerken şu sözller duyuluyor. " Kalbim çıkacakmış gibi çarpıyor. Seni o kadar özledim ki." Hürrem'in bu sözleri biter bitmez onu bekleyen Kanuni de ona şu sözlerle karşılık veriyor.. " Seni meth ederim daim.. Yürek pür gam.. Gözüm pür nem.. Muhibbiyim.. Hoş halim.." Bu kez Kanuni'nin bu sözleri biter bitmez Muheşem Yüzyıl 43. bölüm fragmanında tekran Hürrem'in sözleri başlıyor.. "Ömürümün sonunda. Son nefesimi verene kadar.. Senin ve aşkının kölesiyim Süleyman".. İşte Muheşem Yüzyıl 43. bölüm fragmanı Hürrem ve Süleyman arasında ki bu aşk dolu sözlerle başlıyor.
 

Muhteşem Yüzyıl 43. bölümde Hürrem'le Kanuni Sultan Süleyman'ın evlendiğini duyan Valide Sultan çok şaşırır ve baygınlık geçirir...
 

Ve Muhteşem Yüzyıl'da bir devir kapanıyor. Muhteşem Yüzyıl 43. bölümde Pargalı İbrahim Paşa sırtında bir okla vuruluyor. İşin kötü tarafı isle Pargalı'ya saplanan okun ucu zehirlidir. Muhteşem Yüzyıl 43. bölümde Pargalı İbrahim ölecek mi?. Muhteşem Yüzyıl 43. bölümde Pargalı İbrahim Paşa'yı kim öldürmek istedi.. İşte Tüm bu sorular cevaplarını Muhteşem Yüzyılı dizisinin Star Tv ekranlarında Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde bulacak...

 

43. Bölüm fragmanı
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat