resim yok
26 Temmuz 2011 - 00:00

Ayrı yumurta ikizlerine hamile kaldığı ortaya çıkan Tuba Büyüküstün ile sevgilisi Onur Saylak’ın ay sonunda yurtdışında evleneceği biliniyordu.

 
Ancak çiftin nikah yeri ve tarihi merak konusuydu. İkiz bebeklere hamile kalınca evlilik kararını öne alan Tuba Büyüküstün’ün fanları evlilik ve hamilelikle ilgili detaylar hakkında gazeteci gibi araştırma yapıyor. Tuba Büyüküstün’ün fanları nikahın 28 Temmuz’da yani iki gün sonra Paris’te kıyılacağını iddia etti. Tuba Büyüküstün ay başında hamile olduğunu öğrenince Bodrum’a ailesinin yanına gidip evlilik için onay almıştı. Tuba Büyüküstün’ün sevgilisi Onur Saylak, nikahtan sonra ağustos ayının ilk haftası Nurgül Yeşilçay ve Murat Han ile beraber rol alacağı “Sensiz Olmaz” dizisi için İstanbul’da olacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat