Pelin Akil'den eşine sitem!

Fenerbahçeli olan oyuncu Pelin Akil, Galatasaraylı eşi Anıl Altan'ın kızlarıyla yaptığı paylaşıma gelen yoruma esprili bir sitemde bulundu.

Berfin Sengil
28 Mayıs 2024 - 14:03
Magazin

Son günlerde boşanma iddialarıyla gündeme gelen Pelin Akil ile Anıl Altan çifti, bu kez Galatasaray'ın şampiyonluğu nedeniyle Altan'ın yaptığı paylaşımla gülümsetti.

Galatasaray'ın şampiyon olması nedeniyle Anıl Altan, ikiz kızlarıyla birlikte Icardı yazan Galatasaray formaları ve aslan motifli şapkalarıyla paylaşımda bulundu.

Altan'ın bu karelerine bir takipçisi, "Alin ve Lina'nın tam olarak Galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum. Eleştiriyorum bu fotoğrafı" yorumu yaptı. Anıl Altan ile Pelin Akil ise bu yorumu karşılıksız bırakmadı.

Anıl Altan takipçisinin yorumuna, "Az önce görüntülü şekilde kutladık. Gelince de kutlamaya çağırırız. Önemli olan sizin düşünceleriniz değil bizim hislerimiz. Sevgiler" diyerek karşılık verdi.

'Ne Alaka Dedim'

Fenerbahçeli olan Pelin Akil ise bu yorumlar üzerine, "Ben de yani fotoğrafları gördüm, ne alaka dedim? Ok kutluyorum Galatasaraylıları da, kızlarla fotoğraf koymak ne alaka? Kendi kendine sevin" şeklinde esprili bir yorumda bulundu.

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin