Deniz Akkaya'nın kızı hakkında yeni gelişme!

Eski manken Deniz Akkaya, 16 yaşındaki kızı tarafından saldırıya uğradığını iddia etti. Akkaya, "Polislere, 'Beni dövdü' diyerek itibar suikastine geçti" ifadelerini kullandı. Son edinilen bilgiye göre Akkaya'nın kızı devlet korumasına alındı.

Berfin Sengil
28 Mayıs 2024 - 13:50
Magazin

Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya, iş insanı Efe Önbilgin ile evliliğinden olan kızı hakkında sosyal medya üzerinden bazı iddialarda bulundu. Son bilgilere göre ise Akkaya'nın kızı devlet tarafından korumaya alındı.

"1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimiyle hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü" ifadeleriyle başladığı açıklamasında Deniz Akkaya, kızından şiddet gördüğünü öne sürdü.

Kızı için velayet sorunlarıyla mücadele ettiğini söyleyen Akkaya yayınladığı videoda, "Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum" diye konuştu.

Deniz Akkaya, "Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kilitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112'yi aramam neticesinde kurtarıldım" ifadelerine de yer verdi.

"Polislere de karşı çıkan sonrasında birde hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah, tüm annelere sabır versin" sözleriyle Akkaya ilk paylaşımını sonlandırdı.

Kendisine gelen olumsuz yorumların ardından Deniz Akkaya, "Beni saatlerce balkona kilitleyen kızım, 'Polisleri aramaya cesaret edemez' derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın" sözleriyle yeni bir paylaşım yaptı.

Ekol TV'nin edindiği bilgiye göre; Deniz Akkaya'nın ardından Sosyal Hizmetler devreye girdi. Akkaya'nın 15 yaşındaki kızı A.Ö. devlet koruması altına alındı.

16 yaşında olarak bilinen A.Ö.'nün 15 yaşında olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre, A.Ö.'nün babası yurtdışında olduğu için Deniz Akkaya kızına bakmak istemedi ve 15 yaşındaki A.Ö. devlet korumasına alındı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin