Selen Görgüzel isyan etti

Yaptırdığı estetik operasyonlar ile gündemden düşmeyen Selen Görgüzel, kendisi hakkında yapılan olumsuz eleştirilere sitem dolu sözlerle karşılık verdi.

Berfin Sengil
28 Mayıs 2024 - 13:39
Magazin

Oyuncu ve şimdilerde şarkıcı olan Selen Görgüzel estetik operasyonları nedeniyle sık sık gündem oluyor. Son olarak göz kapaklarını aldırtan ve boynunu gerdiren Görgüzel'e sosyal medyadan çok sayıda yorum gelince sonunda isyan etti.

"Hoş geldin yeni Selen" notuyla son görüntüsünü paylaşan Selen Görgüzel'e uzun bir zamandır gelen eleştirilerin ardı arkası kesilmedi.

'Yaptığınız İtibar Suikastı'

Selen Görgüzel haksız bulduğu yorumlar karşısında sessizliğini bozarken, "Yaptığınız itibar suikastı. Yeter artık kötü yorum yapmayın. Yeter... Bu nefret neden" diyerek bazı takipçilerine öfkesini dile getirdi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin