Pelin Karahan'ın evliliği sona erme aşamasında!

İki yıl önce evlenen oyuncu Pelin Karahan, boşanma işlemlerini başlattı.

resim yok
14 Kasım 2013 - 11:25
Magazin

İki yıl önce evlenen oyuncu Pelin Karahan, boşanma işlemlerini başlattı.

 

Boşanmanın eşiğindeler...

 

İLK KRİZ

Oyuncu Pelin Bekiroğlu Karahan ile pilates eğitmeni eşi Erdinç Bekiroğlu'nun iki yıllık evliliğinde ilk kriz, geçen hafta yaşandı.

 

SEBEP?

2011 yılında nikâh masasına oturan çiftin kavgalarının nedeni ise kıskançlık.

 

ŞİDDETLİ TARTIŞMA

İddiaya göre Karahan, kıskançlığından şikayetçi olduğu Bekiroğlu ile geçen hafta şiddetli bir tartışma yaşadı.

 

EVİ TERK ETTİ

Bekiroğlu, tartışmanın sonunda Levent'te birlikte oturdukları evi terk etti.

 

BOŞANMA İŞLEMLERİ

Avukatıyla görüşen Karahan da boşanma işlemlerini başlattı.

2010 yılında spor yaparken tanışan Pelin Karahan ve Erdinç Bekiroğlu, 2011'in Ekim ayında Barcelona'da yıldırım nikâhı kıymıştı.

 

KARİYERİ

Pelin Karahan, İlkokulu Arı Koleji’nde okudu. Ortaokulun ,bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda ve Ödemiş İlköğretim Okulu’nda tamamladı.[reklam]

Ankara Polis Koleji'nden ayrıldıktan sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi’nden başarıyla mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme’den mezun oldu.

Karahan, okul yıllarında çeşitli faaliyetlere büyük katılım gösterdi. İstanbul’a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans’a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti.

Daha sonra Kavak Yelleri dizisinin seçmelerine katıldı ve Aslı rolüne seçildi. Bu reklamların devamıda geldi. Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti,Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı.

Karahan, Kavak Yelleri'nin ardından şu anda yüksek prestije sahip Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Mihrimah Sultan karakterini canlandırmaktadır. Güzel oyuncu, 2011 yılının Ekim ayında pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile evlenmişti.

 

 

PELİN KARAHAN'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR! RÖPORTAJ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin