Tuba Ünsal doğum için gün sayıyor!

Tuba Ünsal, ikinci kez annelik heyecanı yaşıyor.

resim yok
14 Kasım 2013 - 11:40
Magazin

Tuba Ünsal, ikinci kez annelik heyecanı yaşıyor.

 

SANCILARI TUTUNCA...

Bir süredir ABD'nin Los Angeles şehrinde bulunan dokuz aylık hamile oyuncu, önceki gün sancıları tutunca ABD'nin Los Angeles şehrinde hastaneye gitti.

 

REDDETTİ

3 yaşında Sare isminde bir kızı bulunan ve bu kez erkek bebek dünyaya getirecek olan Ünsal, doğum için suni sancı verilmesi teklifini reddetti ve evine döndü.

 

DAYANAMAYINCA...

Bir süre sonra ağrıları dayanılmaz hale gelen Ünsal, yeniden hastaneye gitti.

Bebeğini normal doğumla dünyaya getirmek isteyen Ünsal, halen hastanede.

 

İSMİ HAZIR!

Tuba Ünsal ile geçtiğimiz Mayıs ayında evlendiği televizyoncu Mirgün Cabas, oğullarına 'Civan Mert' ismini verecek.

 

DEDİKODULARA NE CEVAP VERMİŞTİ?

Türkiye'yi sevmediği için "Yurt dışında doğum yaptırıyor" şeklinde çıkan dedikoduları Ünsal,

"Bu Türkiye mi?, Amerika mı? tercihi değil. Dünyada iyi üniversiteler nerede varsa orası; o hakka sahip olsun diye böyle yapıyorum. Ülke tercih etmiyorsun, dünyada iyi okulların olduğu ve bu okullara ilk öncelik verecek vatandaşlık önemli.

Bugün Japonya da olsa, orayı tercih edeceksin. Bu yüzden ne olur yanlış anlaşılmasın" demişti.[reklam]

KARİYERİ

Denizli'de doğdu. İlkokulu Vize, Kırklareli’de, orta öğrenimini Şanlıurfa’da, liseyi ise İzmir’de okudu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü’nün birinci sınıfında okurken, öğrenimine ara verdi.

1998 yılında düzenlenen Elite Model Look yarışmasına katıldıktan sonra profesyonel mankenlik kariyerine başladı.

Çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı, televizyon programları yaptı. Bunlardan bazıları; Çılgın Dersane, Mumya Firarda ve Vizontele Tuuba. Son olarak Tövbeler Tövbesi adlı dizide oynadı.

2004 yılında Cem Cantaş hayatını birleştiren Ünsal, 2006'da boşandı. 2012'de sona eren ikinci evliliğini ise Murat Pilevneli ile yapmıştı. Oyuncunun ikinci evliliğinden Sare isimli kızı bulunmaktadır.

 

 

TUBA ÜNSAL'DAN İTİRAFLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat