Pis Yedili'de bir ayrılık daha mı?

Pis Yedili'de bir ayrılık daha mı yaşanıyor?

resim yok
10 Temmuz 2013 - 10:28
Magazin

Pis Yedili'de bir ayrılık daha mı yaşanıyor?

 

Okul zamanı!


Show TV'nin ilgiyle takip edilen gençlik dizisi 'Pis Yedili'de rol alan Ümit Erlim, Londra'ya okumaya gidiyor.

Gani Müjde ve Tükenmez Kalem ekibinin senaryosunu yazdığı ve Çarşamba akşamları Show TV'de aldığı başarılı reytingler ile dikkat çeken gençlik dizisi "Pis Yedili"de ayrılıklar devam ediyor.

 

Zeki karakteri

Dizide 'Zeki' karakterine bürünen genç oyuncu Ümit Erlim, Londra Shakespeare College okulunda eğitimi hakkı kazandı.

Bu sebepten dolayı Ümit Erlim'in dizideki rolü azalacak ve sınavları olduğu zamanlarda dizinin bölümlerinde rol almayacak. Kısacası, Zeki karakterini artık hikayede pek fazla göremeyeceğiz.

Erlim'in kariyeri

1987 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Fizik mühendisliği okudu. Şu an ise Kadir Has Üniversitesi'nde tiyatro okumaktadır. Pis Yedili'de Zeki karakterini canlandırmaktadır.

Dizide bu hafta neler olacak?

Dizide bu hafta eğlence ve heyecan devam ediyor. Bakalım bizleri nasıl gelişmeler ve sürprizler bekliyor?

Pis Yedili'de Ceyhun, Cimbom'a bir mektup getirir. Bu mektupla birlikte Cimbom altüst olur. Trafo, Salça'ya aslında Sevil'e karşı boş olmadığını anlatır.
[reklam]
Elçin ve Ceyhun, Dilkopat ve Etkin ile birlikte gezmelere devam etmektedirler. Fakat bu defa Ceyhun asıl niyetlerini öğrenir ve Elçin'e anlatır durumu fakat Elçin ona inanmak istemez. Ceyhun da bunu kanıtlamak için onlara bir oyun oynar. Ceyhun, Cimbom'a bir mektup getirir. Bu mektupla birlikte Cimbom altüst olur.

Trafo, Salça'ya aslında Sevil'e karşı boş olmadığını anlatır. Salça her zamanki gibi dayanamaz ve Sevil'e anlatır. Bunun üzerine Trafo'ya bir mesaj atan Karabiber, sonrasında pişman olur.

Esma Sultan ve Dizel nikah için gün almaya giderler. Fakat gün alamadan nikah dairesinden kovulurlar.

Kahkahası bol Pis Yedili, heyecan dolu yeni bölümüyle 10 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.15’de Show TV’de!

 


 

PİS YEDİLİ'DE YENİ BİR KARAKTER! DETAYLAR BURADA!

 

PİS YEDİLİ'nin yeni bölüm fragmanı burada!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin