Pis Yedili'ye Adını Feriha Koydum'dan transfer!

Ünlü yapımcı Gani Müjde, Pis Yedili dizisinde Bayrampaşalı karakterini canlandıran Kadir Doğulu'nun ayrılmasından sonra Rüzgar karakterinin diziye dahil olacağını açıklamıştı.

resim yok
10 Temmuz 2013 - 12:01
Magazin

Ünlü yapımcı Gani Müjde, Pis Yedili dizisinde Bayrampaşalı karakterini canlandıran Kadir Doğulu'nun ayrılmasından sonra Rüzgar karakterinin diziye dahil olacağını açıklamıştı.

 

Müjde'den tüyolar


Gani Müjde, Rüzgar karakterinin kim olacağına dair Twitter adresinden:

"Yurt dışında ödülller toplamış bir filmin ödüllü oyuncusu ve çok sevilen bir dizide ünlü bir yıldızımızın abisini oynadı" ipuclarını vermişti.

 

Ve gözler kime çevrildi?


Gani Müjde'nin sözlerinden sonra gözler Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya'nın abisi Mehmet karakterini oynayan ve 'Süt' filmiyle Uluslarası Güney Sinema Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Melih Selçuk'a çevrildi.

 

Karakteri

Yakışıklı oyuncu Melih Selçuk'un Rüzgar karakteriyle Pis Yedili dizisine dahil olması bekleniyor. Melih Selçuk zengin bir babanın parayla satın alamadığı oğlunu oynayacak.

Bilindiği üzere Show TV ekranlarında yayınlanan Pis Yedili dizisinde "Bayrampaşalı" karakterini canlandıran Kadir Doğulu geçtiğimiz haftalarda diziden ayrılmıştı.

Senaristler bu boşluğu doldurmak için hemen çalışmalara başlamıştı. Yapımcı Gani Müjde, diziye yepyeni karakterler dahil edileceğinn ipuçlarını vermeye başlamıştı.

Bir sosyal paylaşım sitesinde diziye yeni bir karakterin geleceği ve adının 'Rüzgar' olacağını söyleyen Gani Müjde:

"Pis Yedili'de Rüzgar ekilecek fırtına biçilecek.Peki dizideki tüm genç kızların saçlarını havalandıran bu "Rüzgar" kim olacak?" ifadesini kulanmıştı.

[reklam]
Bu hafta neler olacak?

Dizide bu hafta eğlence ve heyecan devam ediyor. Bakalım bizleri nasıl gelişmeler ve sürprizler bekliyor?

Pis Yedili'de Ceyhun, Cimbom'a bir mektup getirir. Bu mektupla birlikte Cimbom altüst olur. Trafo, Salça'ya aslında Sevil'e karşı boş olmadığını anlatır.

Elçin ve Ceyhun, Dilkopat ve Etkin ile birlikte gezmelere devam etmektedirler. Fakat bu defa Ceyhun asıl niyetlerini öğrenir ve Elçin'e anlatır durumu fakat Elçin ona inanmak istemez. Ceyhun da bunu kanıtlamak için onlara bir oyun oynar. Ceyhun, Cimbom'a bir mektup getirir. Bu mektupla birlikte Cimbom altüst olur.

Trafo, Salça'ya aslında Sevil'e karşı boş olmadığını anlatır. Salça her zamanki gibi dayanamaz ve Sevil'e anlatır. Bunun üzerine Trafo'ya bir mesaj atan Karabiber, sonrasında pişman olur. Esma Sultan ve Dizel nikah için gün almaya giderler. Fakat gün alamadan nikah dairesinden kovulurlar.

Kahkahası bol Pis Yedili, heyecan dolu yeni bölümüyle 10 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.15’de Show TV’de!

 

 

PİS YEDİLİ'DE ZEKİ AYRILIYOR MU? DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat