Şahane Hayatım 17. Bölümde Melisa ve Aysel birbirine destek oldu! Şebnem boşanmaktan vazgeçti!

Ay Yapım imzalı, FOX’un yeni dizisi Şahane Hayatım 17. bölümüyle ekrana geldi. Peki Şahane Hayatım 17. bölümde neler oldu? Şahane Hayatım 18. bölümde neler olacak? Şahane Hayatım 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şahane Hayatım dizisinin konusu ne? Şahane Hayatım dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Şahane Hayatım dizisi nerede çekiliyor? Şahane Hayatım izle! Şahane Hayatım 17. bölüm izle! Şahane Hayatım reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
29 Şubat 2024 - 09:45
Kültür Sanat

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın yer aldığı FOX’un sevilen dizisi Şahane Hayatım 17. bölümüyle ekrana geldi. İşte detaylar!

ŞAHANE HAYATIM 17. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çocuklarıyla yeni bir hayata hazırlanan Şebnem için işler beklenmedik bir şekilde gelişir. Onur’un Niyazi cinayetini öğrenmesi Şebnem’de şok etkisi yaratır.  İçine düştüğü bu girdaptan kurtulmanın yollarını arayan Şebnem’in en büyük destekçisi ise yine Mesut olacaktır.

Ahmet ise Melisa’dan istediğini almıştır. Ahmet’in Gümüşçü Holding’de işe başlaması herkes için işleri daha karmaşık bir hâle getirir.

Gümüşçüler kendi iç savaşını verirken Şebnem ise intikam almak için plan yapmaya başlamıştır bile. Şebnem'in planı herkes için yeni bir hayatın kapılarını açabilecek midir?

Şahane Hayatım 18. Bölümüyle 06 Mart Çarşamba saat 20.00’de NOW’da!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin