Sandık Kokusu 18. Bölüm tanıtımı yayında! Atilla babasına büyük rest çekiyor!

Sandık Kokusu 18. Bölüm tanıtımı yayınlandı. Sandık Kokusu 17. bölümde neler yaşandı? Sandık Konusu 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sandık Kokusu 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sandık Kokusu dizisi oyuncuları kimlerdir? Sandık Kokusu dizisi konusu nedir? Sandık Kokusu reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
13 Nisan 2024 - 13:45
Kültür Sanat

Show TV’nin yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizisi Sandık Kokusu’nun yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Atilla’nın Karsu’nun çalıştığı kitapçının hemen yanında Cennet Kafe’yi açması dikkat çekerken, Hasan ve Filiz’in birlikte pikniğe gittiği romantik anlar tanıtıma damgasını vuruyor. Atilla’nın Hasan’a “Lale’den boşanacağım, Karsu’yla hayatımın kalanını geçireceğim!” sözleriyle rest çekmesi ise baba-oğul arasında neler yaşanacağına dair merakı artırıyor.

SANDIK KOKUSU’NUN 17. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Adnan’ın ihanetini öğrenmesinin ardından intikam peşinde olan Irmak, Adnan’ın şirket bilgisayarına girmeye çalışarak açığını aradı. Hasan ile iş yapmak isteyen Reha, onunla görüşme ayarladı ve Hasan’a Filiz’in geçmişiyle ilgili detaylar verdi. Ancak Hasan’ın dikkatini işten çok Reha’nın laf arasında anlattığı Filiz’in geçmişi çekti. Karsu’yu kaçırıp bir otel odasına götüren Atilla, kendisine dair tüm gerçekleri anlattı.

Duydukları karşısında şoke olan Karsu, ‘’Boşan, sonra konuşalım!’’ dedi. Filiz ve Türkan, Hasan’ın davetlisi olarak çiftliğe sıra gecesine gittiler. “Nemrud’un Kızı” türküsü çalarken Hasan ve Filiz birbirlerine aşk dolu bakışlar attı. Filiz ve Türkan’ı sıra gecesine davet ettiği esnada Hasan’ın ziyaretine Atilla geldi. Atilla, Hasan’a Karsu’ya aşık olduğunu ve Lale’den boşanmak istediğini söyledi. Kabul etmediği takdirde, baş düşmanları Kadir’e teslim olacağını söyleyerek babasını kendi canıyla tehdit etti. Çalışma odasında Atilla ve Hasan’ın konuştuğu esnada, odadan içeri birisi girdi. İkiliyi kimin gördüğü şimdiden merak konusu oldu.

Sandık Kokusu yeni bölümüyle Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin