resim yok
22 Mayıs 2013 - 00:00

Merak edilen sorular cevap buldu!

 

Yapımcı Şefkat Tepe'de dün ne anlattıysak bugün de onu anlatmaya devam edeceğiz diyor.

TRT 1'in en çok izlenen dizilerinden biri olan "Sakarya Fırat", 151.bölümü ile finale giderek ekranlara veda ediyor. Sakarya Fırat dizisinin "çözüm süreci"ne kurban olduğu iddiası sosyal medyada yazılıp çizildi.

SENARİST FARKLI DÜŞÜNÜYOR

Radikal'den Pınar Öğünç geçtiğimiz ay dizinin senaristi Ali Samim Noyan ile konuşmuştu..

Noyan, "Şefkat Tepe de değişiyor" diye başladığı sohbette şunları söylemişti:

"Elbette ki barış sürecini kaale alarak yazıyoruz. Eskisi gibi değil. Örneğin artık çatışma yok. Birtakım dış kaynaklı ajanların üzerine gidiyoruz, onlar bu süreci de engellemek isteyen ajanlar. Ki bunlar hep vardır. Ferdi düşmanlıklar var arada. Kahramanların kişisel meselelerine yöneliyoruz."

Bu gelişme Samanyolu televizyonunda (STV) aynı konuyu işleyen ve senaryosuyla çok eleştiri alan "Şefkat Tepe" dizisinin akıbetini gündeme getirdi. Şefkat Tepe dizisinin yapımcısı Salih Aslan, dizinin yayından kaldırılmasının söz konusu olmadığını açıkladı.

Yapımcı Salih Aslan dizide çözüm sürecinde Türkiye'ye tuzak kurmak isteyenlere ve provokatif tuzaklara dikkat çekmeye gayret ettiklerini belirterek, şöyle konuştu:
[reklam]
DÜN NE ANLATTIYSAK BUGÜN DE ONU ANLATACAĞIZ

"Şefkat Tepe dizisinin çıkış noktası ülkemizin doğu ve güneydoğusu merkez olmak üzere her yerinde yaşanan ve binlerce cana mal olan terörü ve terörün arka yüzünü, destekçilerini, Atatürk'ün deyimiyle içteki ve dıştaki düşmanlarını anlatmaktır. Bunda da şu ana kadar başarılı olmuştur. Çözüm sürecinde Şefkat Tepe dün ne anlattıysa bugün de onu anlatacak.

SENARYOYU DEĞİŞTİRMEYECEĞİZ

Dizinin senaryosunda bir değişikliğe gidilmeyecektir. Şefkat Tepe'de Türkle Kürdü birleştirici bir çizgi takip edilmektedir. Aynı zamanda terörün arkasındaki odaklar, Türk olsun Kürt olsun fark gözetmeksizin net olarak ortaya konmaktadır. Kişiler ve kurumlar Kürdüyle, Türküyle Lazıyla, Çerkeziyle büyük Türkiye'nin önüne terör belasını kim getirirse Şefkat Tepe bunları deşifre etmeye devam edecektir.

BİZİM İÇİN SORUN İLLEGAL DERİN YAPILAR

Şefkat Tepe açısından sorun dağda elinde silah olan teröristlerden daha çok insanları silahlandırıp dağa çıkaran içerideki ve dışarıdaki illegal derin yapılardır. Bu derin yapıların varlığı, Türkiye üzerindeki kanlı oyunları nihayet bulmadığına göre Şefkat Tepe de bunları anlatmaya ve deşifre etmeye devam edecektir. Şefkat Tepe'nin yayından kaldırılması kararı yok."

 

 

ŞEFKAT TEPE'NİN SON HAFTA İZLENME ORANLARI VE REYTİNG SIRALAMASI BURADA!

 

ŞEFKAT TEPE ''Niye sattın bizi Şahin' videosunu izlemek için tıkla!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 3 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
suc
sefkat tepe yayindan kesinlikle kaldirilmamali
DAMLAS
şefkat tepe inş biter. sakarya fıratı bitirmesinler şefkat tepeyi bitirsinler yaaaaaaaaaa SAKARYA FIRATI BİTİRMEYİN.........):