Şeyma Subaşı'nın ne kadar nafaka alacağı belli oldu!

Boşanmaları gündeme bomba gibi düşen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaş'nın boşanma protokolleri ortaya çıktı. Şeyma Subaşı'nın ne kadar nafaka alacağının belli olduğu protokol dudak uçuklatacak! İşte detaylar..

Merve Mutlu
28 Kasım 2018 - 11:28
Magazin

Tv8'in sahibi olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın ani ayrılığı magazin dünyasına bomba gibi düşerken ardında birçok soru işareti de bıraktı. En çok merak edilenlerden biri de Şeyma Subaşı'nın alacağı nafakanın miktarıydı.

18-11/28/acun-seyma-1543393979.jpg 

Ayrılığın yaşadığı günün ilerleyen saatlerinde Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı arasındaki boşanma protokolünün bazı maddeleri ortaya çıkmış ve Şeyma’nın aylık 125 bin liralık nafaka alacağı konuşulmaya başlanmıştı. Tarafların anlaşmaya vardığı diğer konular ise şöyle:

Subaşı’na 10 milyon TL değerinde bir ev alınacak. Bu ev çiftin çocukları Melisa’nın üzerine yapılacak. Ilıcalı ve Subaşı alınacak evle ilgili intifa hakkına sahip olacak. Şeyma Subaşı, mevcut oturduğu evden çıkarak yeni alınacak eve geçecek.

Çiftin 5 yaşındaki kızı Melisa’nın velayeti annede olacak.

Subaşı’na 115 bin TL yoksulluk, Melisa’ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olarak her ay 125 bin TL ödenecek.

29 yaşındaki Subaşı evlenirse 115 bin liralık nafakası ödenmeyecek. Taraflar aile yaşantıları, boşanma süreci ve birbirlerinin yakınlarıyla ilgili olarak basın, radyo, sosyal medya, televizyon ve internet siteleriyle birlikte üçüncü kişi, kurum ile kuruluşlara hiçbir şekilde yazılı veya sözlü açıklama yapamayacaklar.

Velayet annede masraflar babada!

18-11/28/acun-seyma-melisa-1543394338.jpg

Ayrıca Medyatava'nın haberine göre: Yapılan protokolün dışında taraflar birbirlerinden maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmayacak. Kızları Melisa’nın tüm eğitim giderleri baba Acun Ilıcalı tarafından karşılanacak. Taraflar yapılan protokolde taahhüt ettikleri maddelerin aksini yapamayacak. Ayrıca imzalanan bu protokol mahkeme kararı kesinleştikten sonra yürürlüğe girecek.

 

 

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat